کد خبر: 24911445
تاریخ انتشار: شنبه 01 اسفند 1394
خانه » حواشی » دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی »              دیدار رئیس دفترتبلیغات اسلامی با تحریریه شبکه اجتهاد + گزارش تصویری
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:

گزارش تصویری

شبکه معالم ـ حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در جلسه تحریریه شبکه اجتهاد حضور و با اعضای آن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شبکه معالم به نقل از رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم طی دیداری با اعضای تحریریه شبکه سه زبانه اجتهاد، ضمن گفتگو پیرامون مسائل راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی و توانمندی شبکه اجتهاد، احکام یک ساله اعضای تحریریه این شبکه را اهدا کرد.

در متن حکم چنین آمده است: از آنجا که به لطف الهی شبکه سه زبانه اجتهاد، مراحل تأمین زیر ساخت‌ها و توسعه را پشت سر گذاشته و به عنوان پروژه راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، به مرحله جریان‌سازی در مسیر فقهی حوزه‌های علمیه قدم گذاشته است، و به نظر به نقش محوری هیئت تحریریه در تولید و هدایت محتوایی شبکه اجتهاد و تجارب و سوابق ارزنده، به عنوان «عضو هیئت تحریریه شبکه اجتهاد» منصوب می‌شوید.

امید است، قدم‌هایی جدی جهت جریان جریان‌سازی و پیشتیبانی علمی و رسانه‌ای از جریان کارامد و رویکردهای پویا در فقه جواهری به ویژه در عرصه‌های ناظر به قطب‌های فکری و فرهنگی دفتر و مواجهه با شبهات و تهدیدات جدید علیه فقه اهل‌بیت علیهم‌السلام برداشته شود؛ ان‌شاءالله.

اعضای تحریریه شبکه اجتهاد، حجج‌اسلام و آقایان: علی شفیعی، علی رحمانی، علی الهی‌خراسانی، مصطفی دُری، مرتضی ولیان‌پور، سیدمهدی روحبخش، علیرضا مصدق، سیدمهدی رضوی می‌باشند.

این احکام توسط مدیر شبکه حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی الهی خراسانی امضا گردیده است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین