کد خبر: 24929727
تاریخ انتشار: شنبه 01 اسفند 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » تعلیق احتمالی فوتبال ایران از سویAFC
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در پی تحولات اخیر فوتبال ایران، مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا در جهت حمایت از گروهی خاص وعده تعلیق فوتبال ایران را داده اند.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، به نقل از نسیم، با توجه به مناقشه اخیر ایران و عربستان و موضع‌گیری خلاف عرف کنفدراسیون فوتبال آسیا در جهت حمایت از عربستانی‌ها، این شائبه بوجود آمده است که برخی از گروه‌ها در کشور با مقامات AFC در ارتباط بوده تا ایران در فیفا از شیخ سلمان حمایت کند و یا اینکه در این مناقشه طوری رفتار شود که AFC کمترین آسیب را ببیند و در ازای آن نیز مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا از جریانی خاص در کشور حمایت خواهد کرد.

شنیده‌های خبرنگار «نسیم آنلاین» حاکی از آن است که گروهی از ایران در اقدامی قابل تامل در روزهای گذشته به مالزی سفر کردند و با برخی از مسئولان "ارشد" کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدارهایی انجام داده‌اند. در این نشست‌ها مباحث مربوط به آخرین تحولات فوتبال کشور، انتخابات فیفا و انتخابات فدراسیون فوتبال مورد بحث قرار گرفته و طرف ایرانی گزارش کاملی از فوتبال ایران را به مقامات ارشد AFC داده است.

قرار شده مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی تحولات اخیر فوتبال ایران و در راستای کمک به برخی از جریان‌ها در نامه‌ای تهدیدآمیز، ایران را به دخالت دولت در ورزش و فوتبال متهم کنند و به ایران در مورد "تعلیق" اولتیماتومی جدی دهند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین