کد خبر: 25205692
تاریخ انتشار: یکشنبه 02 اسفند 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » مرجع عالیقدر : مردم در انتخابات حضور پرشکوه و انتخاب عاقلانه داشته باشند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی با بیان اینکه مردم در انتخابات حضور پرشکوه و انتخاب عاقلانه داشته باشند، گفتند: کسانی را انتخاب کنید که از هر لحاظ فردی خدمت گزار، متعهد و انقلابی باشند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له پیش از ظهر یکشنبه در دیدار جمعی از نیرو‌های یگان ویژه ناجای کشور که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفندماه افزودند: مردم در انتخابات ضمن حضور پر شکوه، انتخاب عاقلانه داشته باشند و کسانی را به مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی بفرستند که از هر لحظا فردی خدمت‌گزار، متعهد و انقلابی و پایبند به اصول و فروع دین و نظام باشد.

مرجع عالیقدر ادامه دادند : مسئله شکر نعمت‌های الهی یکی از موضوعاتی است که خدا در قرآن بیان کرده و مردم را ترغیب به این امر نموده است.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با بیان اینکه شناخت خدای متعال و نعمت‌ها از دیگر اموری است که بشر باید به آن توجه داشته باشد، تصریح کردند : یکی از مهم‌ترین نعمت‌ها، نعمت ولایت است، انقلاب شکوه‌مند اسلامی نیز نعمت دیگری است که در ایران به وقوع پیوست و برگ زرینی در جهان شد.

ایشان یکی از گرفتاری‌های دنیای اسلام را دو حکومت آل سعود و آل خلیفه در بحرین دانستند و گفتند : این قوم باعث مشکلاتی در جامعه اسلامی شدند و امیدواریم هر چه زود‌تر این مشکلات و رنج‌های مسلمانان تمام شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین