کد خبر: 25335344
تاریخ انتشار: دوشنبه 03 اسفند 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » خطرناکترین زن داعشی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

خبرگزاری اسپوتینگ روسیه تحقیقی درباره زنی به نام «ام انس» و ملقب به «الحجیه» منتشر کرده و از وی به عنوان خطرناکترین زن عضو گروه تروریستی داعش نام برده است که در موصل سکونت دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، ،براساس این گزارش به نقل از پایگاه خبری «INN لبنان»، این خبرگزاری روسی به نقل از منابع خود آورده است: «أم أنس» از قدرت بازداشت زنان و انتقال آنها به زندان‌ها برخوردار است. وی در منطقه «القدس» واقع در مرکز شهر موصل عراق سکونت دارد و همسر مسئول آنچه از سوی تروریست‌ها «دیوان محاسبات داعش» نامیده می‌شود، می‌باشد.

اسپوتینگ در ادامه آورده است: «الحجیه» با خودروی هلندی مدل «استار ایکس» خود در شهر موصل گشت و گذارمی زند و زنانی را که در نزدیکی خانه خود نشسته و یا برقع از صورت برداشته اند، بازداشت می‌کند.

به نقل از این خبرگزاری روسیه، أم انس 50 سال دارد و متولد سال 1966م است و مسئول گردان الخنساء به شمار می‌رود که متشکل از زنان مهاجر عربی و خارجی در این گروه تروریستی است. 50 زن که اکثریت آنها عربی و همسران عناصر این گروه هستند، تحت فرمان أم أنس می‌باشند.

به نوشته این خبرگزاری، زنان تحت فرمان ام انس، دستورات وی را اجرا کرده و اقدام به گاز گرفتن زنان غیرنظامی تا سر حد مرگ می‌کنند و با نیشکور گرفتن و کشیدن پوست زنان، آنها را به زندان انتقال می‌دهند.

در این تحقیق همچنین به گردان‌های نینوا اشاره کرده و آورده است: آنها گروهی از جوانان نینوا هستند که اقدام به ترور عناصر گروه تروریستی داعش می‌کنند.

اسپوتینگ در ادامه گزارش خود با این ادعا که با فرمانده گردان‌های نینوا گفتگو کرده است در ادامه از زبان وی که نامی از آن نیاورده است، می‌نویسد: سه نفر از بزگترین و خطرناک‌ترین فرماندهان داعش را در موصل و همچنین 21 تن دیگر را تاکنون به هلاکت رسانده ایم.

به گفته مسئول گردان‌های نینوا، یکی از این کشته شدگان، «سالم العبیدی» ملقب به «ابومروه» مسئول انبار مهمات در منطقه سنجار واقع در غرب موصل بوده است. نفر دوم «محمد علی خلف» ملقب به ابوایوب انصاری مسئول شرعی در شهر موصل، و نفر سوم نیز «قحطان التکریتی» بود که مسئولیت فرماندهی نظامی داعش در محور منطقه «تکلیف» در شمال موصل را برعهده داشت.

فرمانده گردان‌های نینوا درباره ابوبکر بغدادی سرکرده داعش نیز گفته است که اطلاعاتی که به وی رسیده است، حاکی است که البغدادی همواره بین دیرالزور و موصل در رفت آمد است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین