کد خبر: 25386146
تاریخ انتشار: دوشنبه 03 اسفند 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » نگرانی اندیشکده «واشنگتن» از قراردادهای نظامی ایران و روسیه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سفر از پیش اعلام نشده وزیر دفاع روسیه به تهران بار دیگر موضوع خرید فناوری های نظامی ایران را داغ کرد که در همین رابطه اندیشکده «واشنگتن» می نویسد: حضور فضایی روسیه در ایران، دولت مردان ایرانی را بسیار خوشنود می سازد؛ در حال حاضر تهران به دنبال ساخت ماهواره ای برای مشاهده زمین است که برای تحقق آن روس ها بهترین گزینه هستند.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، اندیشکده «واشنگتن» در جدیدترین تحلیل خود، از رابطه صمیمی نظامی بین ایران و روسیه سخن گفت. اندیشکده مذکور، با اشاره به سفر اخیر حسین دهقان -وزیر دفاع ایران- و هیئت همراه به روسیه جهت نهایی کردن یکسری از توافقات نظامی با روسیه، اعلام کرد که «در صورت تحقق این توافقات، ایران بزرگ‌ترین خرید نظامی خود پس از انقلاب را صورت خواهد داد. این سفر، در پی سفر «سرگئی شویگو» -وزیر دفاع روسیه- در اوایل سال 2015 به ایران رخ داده است. در سفر ماه نوامبر پوتین به تهران، رهبر ایران و وی بر سر گسترش روابط نظامی و امنیتی با هم تاکید کردند».

روابط دفاعی و نظامی ایران و روسیه در بهترین سطح خود قرار دارد /// بی‌سابقه‌ترین دوره از نزدیکی روابط ایران و روسیه را شاهد هستیم /// جنگ نرم /// اماده جهت ملاحظه

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین