کد خبر: 25453303
تاریخ انتشار: دوشنبه 03 اسفند 1394
خانه » حواشی » معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه » حضور گسترده مردم ولایت مدار و انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
یوم الله 22 بهمن

مردم ایران اسلامی صبح دیروز و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن اتحاد و ایستادگی خود را در سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی جشن گرفتند.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه:

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، مردم ایران اسلامی صبح دیروز و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن اتحاد و ایستادگی خود را در سی‌ و هفتمین فجر انقلاب اسلامی جشن گرفتند.
گزارش خبرنگاران کشورهای مختلف در سراسر شهرهای ایران حاکی از آن است که علی‌رغم سردی هوا مردم از دقایق آغازین صبح با حضور در خیابان‌ها برای سی‌و هفتمین سال متوالی، ایستادگی خود بر اصول و ارزش‌های انقلابی را به رخ جهانیان کشیدند.
راهپیمایان تهرانی که از ساعات اولیه صبح دیروز در مسیرهای تعیین شده یوم‌الله 22 بهمن شرکت کردند با پیاده روی بر روی پرچم آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس انزجار و بی‌اعتمادی خود را از سیاست‌ها و اقدامات سلطه‌جویانه و ددمنشانه این کشورها نشان دادند.
مردم انقلابی تهران با سر دادن شعار مرگ بر آل سعود، جنایت‌های حکومت فاسد سعودی را محکوم کردند. «مرگ بر آل سعود» و «مرگ بر آمریکا» از جمله شعارهایی است که مردم انقلابی تهران در بیزاری جستن از جنایت‌های حکومت فاسد سعودی و حمایت آمریکا از این رژیم سر دادند. شهادت شیخ نمر و کشته شدن حجاج در حادثه منا و کشتن شیعیان بخشی از جنایت‌های حکومت آل سعود در ماههای اخیر است.
پایان بخش برنامه راهپیمایی مردم ولایتمدار قرائت قطعنامه سراسری یوم الله 22 بهمن بود که در مهمترین بندها آمریکا را همچنان دشمن شماره یک ملت ایران دانسته و بر لزوم مهار گرانی و رفع معضل بیکاری توسط مسئولان تأکید کردند.
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین