کد خبر: 25572869
تاریخ انتشار: سه شنبه 04 اسفند 1394
خانه » سایت های خبری » حزب الله سایبر » لیست جریان اصلاح طلب در انتخابات مجلس آشفته است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از حزب الله سایبر:

حزب الله سایبر - سرویس سیاسی
به گزارش حوزه سیاسی حزب الله سایبر رصد فضای انتخاباتی کشور نشان می‌دهد که با وجود تلاش های جریان های مختلف در دوقطبی سازی از فضای رقابتی، میدان انتخابات مجلس دهم، میدانی سه ضلعی با حضور اصولگرایان و اصلاح طلبان و اعتدالگرایان، خواهد بود و این سه طیف مهمترین بازیگران این میدان خواهند بود. با این توضیح که رقابت اصلاح طلبان و اعتدالگرایان به صورت تاکتیکی و در یک "هماهنگی نانوشته" جهت رای آوری هر چه بیشتر چهره های همسو با دولت صورت خواهد گرفت.

اصلاح طلبان بر این باورند که درست برخلاف اعتدالگرایان که تنها با چند چهره همچون وزرا و معاونین آنها شناخته می شوند، از پتانسیل انسانی قوی برخوردارند و در صورت تمایز راه خود با دولت که تاکنون کارنامه درخشانی در عرصه های مختلف خصوصا عملکرد اقتصادی برخوردار نبوده، می توانند در انتخابات 96 یک دولت کاملا اصلاح طلب را روی کار آورند.

مجتبی شاکری عضو شورای شهر اسلامی تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه سیاسی حزب الله سایبر در خصوص عواقب پیروزی و حضور جریان اصلاح طلب در مجلس شورای اسلامی در انتخابات 7 اسفندماه 94 اظهار داشت: به طور کلی تمامی افرادی که در انتخابات از هر جریان و گروهی شرکت می کنند، به نظر بنده باعث شور و نشاط بیشتر انتخابات می شود و آن را تایید می کنم.

وی در ادامه افزود: البته شیوه هایی که به کار می رود، بایستی بر اساس ضوابط و قانون باشد. همچنین از تمامی جریان های سیاسی حاضر در انتخابات مجلس شورای اسلامی انتظار داریم تبری بجوید و مقابل انگلیس و اظهاراتی که شبکه های معاند انگلیسی موضع بگیرند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که چنانچه جریان اصلاحات در قبال اظهارات رسانه های انگلیسی موضع گیری نکند، متهم به این خواهند شد که فهرست انگلیس و خط مشی این کشور را دنبال می کنند.

شاکری درباره کناره گیری اصولگرایان به نفع لیست ائتلاف 30 نفره برای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ابتدا عرض می کنم که لیست جریان اصلاحات در انتخابات مجلس شورای اسلامی، لیستی آشفته است. به نظر می رسد که در داخل این جریان به نوعی جمع بندی درستی از لیستی که ارائه دادند، وجود ندارد.

وی گفت: همچنین در لیست اصلاحات مشاهده می شود که تعدادی از افرادی که به نوعی اصولگرا بودند، در این لیست حاضر هستند که این جای بسی تامل دارد. چراکه مجموعه اصولگرایان تصمیم گرفتند در ائتلاف بزرگ برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین