کد خبر: 26471268
تاریخ انتشار: شنبه 08 اسفند 1394
خانه » حواشی » رسالت » گزارش عملکرد پاسخگویان مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در بهمن ماه 1394
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی – تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در این رابطه گفت: پاسخگویان ما در بهمن‌ماه سال جاری بیش از 28 هزار مراجعه‌ را پاسخ گفته‌اند.

وی ادامه داد: 14135 مورد سؤال پیامکی، 3231 مورد ارتباط آن لاین، 414 سؤال مطرح شده از طریق سایت از جمله‌‌ی فعالیت‌های کارشناسان بخش فضای مجازی مرکز بوده که در مدت 1600 نفر ساعت صورت گرفته است.

وی ضمن اشاره به 10826 مورد برقراری تماس تلفنی با مرکز ملی در بهمن‌ماه گذشته اظهار داشت: تمام تلاش پاسخگویان و مدیران مجموعه، پاسخگویی سریع، شفاف و صحیح به مردم است.

روحانی مقدم با مثبت ارزیابی کردنِ میانگین برقراری روزانه 450 تماس با مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی اظهار داشت: تعداد تماس‌های مذکور در 1386 نفرساعت فعالیت پاسخگویات تلفنی صورت گرفته است که میانگین 8 تماس در هر ساعت را نشان می‌دهد.

وی در مورد برگزاری آزمون مصاحبه پذیرفته‌شدگان دوره‌ی پودمانی بیان داشت: مصاحبه‌ی این دوره برگزار شده است که سه نفر از متقاضیان تأیید شده‌اند و به زودی جزئیات این مصاحبه را به اطلاع خواهیم رساند.

وی هم‌چنین در مورد انتشار نرم افزار «انتخاب سبز» گفت: مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در ایام مختلف و با توجه به نیاز جامعه سعی در ارائه بسته‌های کاربردی به مردم دارد و بنا بر این احساس تکلیف نرم افزار «انتخاب سبز» را قبل از انتخابات 7 اسفند منتشر کردیم و خدا را شاکریم که با استقبال خوبی مواجه شد.

لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره  096400، به  شکل عضویت در سایتeporsesh.com   و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین