کد خبر: 26910816
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 اسفند 1394
خانه » حواشی » رسالت » دوره آموزشی مشاوره خانواده و آسیب های اجتماعی آغاز شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، دوره آموزشی تربیت مبلغ معارف اسلامی با گرایش مشاوره خانواده و آسیب‌های اجتماعی که هفته گذشته با حضور استاد عبدالعظیم کریمی و با موضوع روش‌های اصلاح و تربیت دینی آغاز شده بود، این هفته ادامه پیدا می‌کند.

حجت‌الاسلام محمد مهدی غفوری طلب، رئیس اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت: این دوره‌ی آموزشی که روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه‌ی هر هفته برگزار می‌شود این هفته با موضوع آشنایی با علم روانشناسی خانواده و با حضور دکتر طباطبائی پیگیری خواهد شد.

وی افزود: آخرین جلسات این دوره‌ی آموزشی در سال جاری، 19 و 20 اسفندماه برگزار خواهد شد و ادامه‌ی دوره را در سال آینده برگزار خواهیم کرد.

وی در مورد مزایای شرکت در این دوره‌‌ی آموزشی گفت: بهره‌گیری از اساتید مجرب، عضویت در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، ارائه گواهینامه علمی، اولویت در اعزام‌های تخصصی و هم‌چنین در ارتقای رتبه تبلیغی از جمله مزایای شرکت در این دوره می‌باشد.

غفوری‌طلب در پایان یادآور شد: طلاب عزیز برای دریافت اطلاعات کامل‌‌تر در مورد این دوره‌های آموزشی می‌توانند به اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ به آدرس چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه‌‌ی سوم، دفتر اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 32233350 داخلی 8678 یا 8529 یا با شماره مستقیم 32251262 تماس حاصل نمایند.

 
 
 
 
 
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین