کد خبر: 28006611
تاریخ انتشار: شنبه 15 اسفند 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » مرجع عالیقدر: مردم از گرانی رنج می برند/مسئولان مشکل را حل کنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مرجع عالیقدر شیعیان با بیان اینکه مردم از گرانی رنج می برند و مسئولان باید این مشکل اساسی را حل کنند، گفتند: قیمت محصولات بسیار افزایش پیدا کرده و هیچ گونه نظارتی نسبت به موضوع گرانی اجناس وجود ندارد.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت‌الله العظمی حسین نوری‌همدانی مدظله العالی ظهر امروز در دیدار با رئیس اتاق اصناف کشور اظهار داشتند: انقلاب اسلامی دارای آثار و برکات بی‌نظیری بود و سبب شد استبداد نابود شده و ملت ایران به استقلال کامل برسد.

. ایشان بااشاره به مشکلات اقتصادی کشور افزودند: در زمینه اقتصاد نخستین موضوعی که وجود دارد این است که مردم از وضعیت گرانی ناراحت هستند و در این زمینه مسئولان باید اقدامات لازم را انجام دهند. معظم له با اشاره به لزوم ورود اصناف به مسئله گرانی اجناس گفتند: قیمت محصولات بسیار افزایش پیدا کرده و هیچ گونه نظارتی نسبت به موضوع گرانی اجناس وجود ندارد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با بیان اینکه مردم از گرانی رنج می‌برند که مسئولان باید این مشکل اساسی را حل کنند، تصریح کردند: در ایران فرهنگی وجود دارد که متاسفانه قیمت محصولات روز به روز بیشتر می‌شود و اجناس گران‌تر می‌شود، باید به قیمت اجناس و خدمات نظارت و اشراف کامل داشت و در برابر قیمت بی‌رویه محصولات اقدام اساسی انجام شود.

مرجع عالیقدر با اشاره به لزوم مقابله با بد حجابی ادامه دادند: اگر رئیس جمهور و همه وزرا به این موضوع تاکید کنند که خانمی که کارمند اداره است، حجاب را رعایت نکند، اخراج می‌شود؛ مشکل بد‌حجابی در ادارات و جامعه حل می‌شود.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای ارزش‌ها و برکات و ثمرات زیادی است که باید حافظ آن‌ها باشیم و زمینه سوءاستفاده دشمن را از بین ببریم، خاطرنشان کردند: امروز کشورمان در منطقه از قدرت بی‌نظیری برخوردار است و با امنیت بسیار بالایی روبه‌رو است که باید قدردان این نعمت باشیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین