کد خبر: 28221660
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 اسفند 1394
خانه » حواشی » رسالت » گزارش فعالیت مبلغان اعزامی به سازمان زندان ها در بهمن ماه امسال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

اداره امور مبلغان برادر اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، گزارش فعالیت مبلغان اعزامی به سازمان زندان ها در طول بهمن ماه سال جاری را ارائه نمود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی قائمی هاشمی در این رابطه ابراز داشت: فرآیند اعزام مبلّغان به سازمان زندان‌ها در طول سال جریان داشته و عملکرد این مبلّغان بصورت ماهانه مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی افزود: تبلیغ مبلّغان اعزامی در بهمن‌ماه سال جاری جمعاً در قالب 650 روز فعالیت صورت گرفته است.

رئیس اداره امور مبلّغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، جزئیات عملکرد این مبلّغان را به قرار زیر تشریح کرد: در طول بهمن‌ماه گذشته فعالیت‌های فراوانی انجام گرفته که از جمله آن‌ها می‌توان به 578 مورد سخنرانی عمومی، برگزاری 438 کلاس مسائل اعتقادی، 285 کلاس قرائت قرآن و 107 کلاس نهج‌البلاغه، 463 مورد تشکیل حلقه‌های معرفت، 1607 مورد تبلیغ چهره به چهره، 1355 مورد مشاوره و راهنمایی حضوری و 748 مورد برگزاری نماز جماعت اشاره کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قائمی هاشمی ادامه داد: 220 مورد مراسم مذهبی، 68 مورد فعالیت‌های فرهنگی و فوق برنامه، 171 مورد جلسات دعا و زیارت، 259 کلاس تفسیر قرآن و 616 کلاس معارف اسلامی از دیگر فعالیت‌های عزیزان بوده است.

وی اظهار داشت: این فعالیت‌ها در ماه گذشته توسط بیش از 30 نفر از مبلّغین در شهرستان‌های مشهد، کاشمر، درگز، سرخس، چناران، سبزوار، قوچان، بینالود، گناباد و نیشابور صورت پذیرفته است.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: به علّت اهمیّت امر تبلیغ در جامعه، اداره امور مبلّغان در تلاش است با ارتقاء سطح کمّی و کیفی مبلّغان اعزامی در پاسخگویی به نیازهای افراد جامعه و حل مشکلات آنان و ارتقاء و افزایش سطح آگاهی دینی و معنوی مردم گام‌های مؤثری در این زمینه بردارد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین