کد خبر: 29065374
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 اسفند 1394
خانه » حواشی » رسالت » برگزاری آزمون احکام/ انتشار «نوروزنامه»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام علی اکبر روحانی مقدم خبر داد:

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی مقدم، مدیر داخلی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت: این آزمون‌های فصلی فرصتی است تا کارشناسان پاسخگو خود را محک بزنند و بر اشکالات و نواقص کار خود واقف شوند.

وی در مورد شیوه‌ی برگزاری این آزمون بیان داشت: پس از یک ماه مباحثه و گفت‌وگو پیرامون موضوع خمس بر محوریت کتاب عروة الوثقی در جلسات هفتگی پاسخگویان به مسائل شرعی، این هفته آزمون موردنظر برگزار گردید.

روحانی مقدم هدف از برگزاری چنین آزمون‌هایی را افزایش سرعت و دقت پاسخگویی به سؤالات دینی مردم عنوان کرد و آن را در رتبه‌بندی پاسخگویان دارای اثر دانست.

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی هم‌چنین خاطرنشان کرد: این مرکز با توجه به نیاز مردم سعی در ارائه‌ی نرم‌افزارها و ویژه‌نامه‌هایی در مناسبت‌های مختلف دارد و پس از انتشار ویژه‌نامه‌های پرسش‌نامه محرم، اربعین حسینی، شبهات زنان، انتخاب سبز و... در مناسبت‌های گذشته، در ایام نوروز 95 نیز نرم‌افزاری تحت عنوان «نوروزنامه» را منتشر خواهد کرد.

وی در پایان در مورد محتوای ارائه شده در این نرم‌افزار بیان کرد: نوروز در فرهنگ ایرانی اسلامی، نوروز و سبک زندگی، معاشرت در نوروز، احکام نوروزی، احکام مسافرت، پوشش در نوروز و... بخشی از مطالب ارائه شده در این نرم افزار می‌باشد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین