کد خبر: 29503339
تاریخ انتشار: شنبه 22 اسفند 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » مرجع عالیقدر: راه شهدا راه مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی پیام مهم شهدا را ایستادگی در برابر دشمنان دانستند و گفتند: راه شهدا راه امنیت، تکامل و اقتدار برای نظام جمهوری اسلامی خواهد بود و ما همواره باید در این مسیر گام برداریم.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له امروز در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم و پدران شهیدان میرجعفری و سروی با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س)، اظهار کردند: حضرت فاطمه(س) نخستین شهید راه ولایت بودند و مسیر شهادت را در برابر انسان ها گشودند تا در راه ولایت جان خود را فدا کنند.

ایشان با بیان این که آیات بسیار زیادی در ارتباط با جایگاه و ویژگی های شهید در قرآن کریم آمده است، افزودند: شهادت راهی است که در آن حزن و اندوه وجود ندارد و شهادت افتخاری برای انسان ها محسوب خواهد شد. حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی مطالعه وصیت نامه شهدا را امری مهم و ضروری عنوان ادامه دادند: شهدا در وصیت نامه های خود به نکات بسیار زیبایی اشاره کرده اند که برای نسل جوان می تواند چراغی برای روشن کردن مسیر باشد.

مرجع عالیقدر گفتند: ما باید فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج کنیم و قدردان زحمات شهدا و خانواده های شهدا باشیم، شهدا اسماعیل هایی بودند برای نظام که با خون خود اجازه ندادند دشمنان به انقلاب اسلامی دست اندازی کنند.

ایشان با بیان این که ما هیچ گاه نباید شهدا را فراموش کنیم، تصریح کردند: راه شهدا راه امنیت، ایستادگی در برابر دشمنان، راه عزت و راه تکامل و اقتدار برای نظام جمهوری اسلامی خواهد بود و ما همواره باید در این مسیر گام برداریم.

 گفتنی استدر پایان این دیدار حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با اهدای هدایایی از پدران شهیدان میرجعفری و سروی تجلیل کردند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین