کد خبر: 2958800
تاریخ انتشار: جمعه 02 اسفند 1392
خانه » ورزشی » گل » فرار بزرگ راه آهن در تبریز/مهمترین سه امتیاز منصور
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بازی در زمین تبریزی ها دیدار فوق العاده مشکلی برای راه اهن سورینت به حساب می آمد اما شگفتی بزرگ هفته بیست و هفتم در همین ورزشگاه رخ داد.

به گزارش چی 24 به نقل از گل:

بازي در زمين تبريزي ها ديدار فوق العاده مشكلي براي راه اهن سورينت به حساب مي آمد اما شگفتي بزرگ هفته بيست و هفتم در همين ورزشگاه رخ داد.

سايت گل-احتمالا وقتي منصور ابراهيم زاده در حال پيشبيني چهار بازي پيش روي تيمش بود نهايت يك امتياز را به ديدار مقابل تراكتورسازي اختصاص مي داد.بازي در زمين تبريزي ها ديدار فوق العاده مشكلي براي راه اهن سورينت به حساب مي آمد اما شگفتي بزرگ هفته بيست و هفتم در همين ورزشگاه رخ داد.راه اهن موفق شد با نتيجه خيره كننده سه بر صفر از سد ميزبانش بگذرد و همين سه امتياز موجب شد سورينت به خانه دوازدهم جدول برسد. حالا سرنوشت شاگردان ابراهيم زاده در دست خودشان است. انها با يك پيروزي ديگر سي امتيازي مي شوند و تقريبا خيال شان از سقوط نكردن راحت مي شود.

چرا كه بعيد به نظر مي رسد تيم هاي انتهايي جدول قادر به كسب حداكثر امتيازات در سه بازي باقي مانده باشند.پيش از ين بزرگترين دغدغه ابراهيم زاده سقوط سورينت بود و او مي دانست كه در صورت وقوع اين اتفاق يك لكه سياه بزرگ در كارنامه مربي گري اش پديدار مي شود اما انها با يك پيروزي ارزشمند و صد البته روحيه بخش به ماندن در ليگ برتر اميدوار شدند .

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین