کد خبر: 2958806
تاریخ انتشار: جمعه 02 اسفند 1392
خانه » ورزشی » گل » گوچی هشتمین ملی پوش چارلتون
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قوچان نژاد که با گلش به کره جنوبی تیم ملی ایران را به جام جهانی برد در 10 بازی ملی 8 گل زده است و این بازیکن قطعا در دو دیدار آینده تیمش مقابل کویت و گینه به میدان خواهد رفت.

به گزارش چی 24 به نقل از گل:

قوچان نژاد كه با گلش به كره جنوبي تيم ملي ايران را به جام جهاني برد در 10 بازي ملي 8 گل زده است و اين بازيكن قطعا در دو ديدار آينده تيمش مقابل كويت و گينه به ميدان خواهد رفت.

سايت گل – سايت  رسمي باشگاه چارلتون انگليس طي مطلبي  به اين نكته اشاره كرد كه  رضا قوچان نژاد هشتمين ملي پوش اين باشگاه به حساب مي آيد.

در اين مطلب آمده قوچان نژاد كه  با گلش به كره جنوبي  تيم ملي ايران را به جام جهاني برد در 10 بازي ملي 8 گل زده است و اين بازيكن قطعا در دو ديدار آينده تيمش مقابل كويت و گينه به ميدان خواهد رفت.

در اين مطلب همچنين درباره ديگر بازيكنان ملي پوش چارلتون هم اشاره شده  كه  عبارتند از سايمون چرچ( ايسلند) ،پيوتر پارژيژك( زير 21 سال لهستان)،ريوس ويگينز  و مورگان فاكس( زير 21 سال ولز) و آرچي ادواردز،جو گومس و كرلان آئرنه گرانت( زير 17 سال انگليس).

در مطلب مورد اشاره آمده كه اين بازيكنان هم مثل قوچان نژاد در ماه مارس طي بازي هاي دوستانه و رسمي براي تيم هاي ملي كشورشان به ميدان خواهند رفت.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین