کد خبر: 2958814
تاریخ انتشار: جمعه 02 اسفند 1392
خانه » ورزشی » گل » آلوس: جالب است هروقت بارسا می برد از داوری صحبت می کنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

90 دقیقه دیگر باقی است که در آن هراتفاقی ممکن است رخ دهد. حالا ما برتری مهمی داریم. گلی دریافت نکرده ایم و دو گل هم زده ایم ولی باید به فکر بازی برگشت هم باشیم.

به گزارش چی 24 به نقل از گل:

90 دقیقه دیگر باقی است که در آن هراتفاقی ممکن است رخ دهد. حالا ما برتری مهمی داریم. گلی دریافت نکرده ایم و دو گل هم زده ایم ولی باید به فکر بازی برگشت هم باشیم.

سایت گل- بعد ازبرد0-2 بارسا مقابل منچسترسیتی در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، دانی آلوس یکی از بازیکنانی بود که با خبرنگاران به گفت و گو پرداخت.او با زبان تند و تیزش به دفاع از برد تیمش پرداخت و گفت:«در یک بازی خیلی سخت عملکرد خیلی خوبی داشتیم.می دانستیم که اگر بازی را تحت کنترل داشته باشیم، می توانیم برای تیم میزبان مشکلات زیادی ایجاد کنیم. آنها به اینکه تیم حریف دراکثر دقایق بازی توپ و میدان را دراختیار داشته باشند عادت ندارند. در لیگ برتر فقط حمله است و حمله.ما می دانستیم که حریف با ریتم بالا و با انسجام خوبی بازی می کند و تلاش کردیم کنترل بازی را در دست گرفته و فرصت خاصی به آنها ندهیم و دراین مسیر هم موفق بودیم.»

آلوس در مورد انتقادات بازیکنان و سرمربی سیتی نسبت به اعلام پنالتی به نفع بارسا در پی خطای دمیچلیس برروی مسی گفت:« جالب است که هر زمانی که بارسا می برد، همه در مورد داوری صحبت می کنند.»

البته آلوس کار را تمام شده نمی داند و دراین باره ادامه داد:« می دانستیم که هراتفاقی هم که در جریان بازی بیفتد، بازی برگشت در نوکمپ پیش روی ما خواهد بود و 90 دقیقه دیگر باقی است که در آن هراتفاقی ممکن است رخ دهد. حالا ما برتری مهمی داریم. گلی دریافت نکرده ایم و دو گل هم زده ایم ولی باید به فکر بازی برگشت هم باشیم.»

آندرس اینیستا هم در آنالیز این بازی با اشاره به برد 0-2 تیمش گفت:« نتیجه خوبی است ولی نبایدبه همین برد اتکا کرد.سیتی تیم بزرگی است  وسطح بالایی دارد و از آنها توقع چنین بازی خوبی می رفت. بازی برگشت در خانه ما برگزار می شود وباوجود کسب یک نتیجه خوب، نباید به این برد بسنده کرد.»

اینیستا ادامه داد:« با اعلام ضربه پنالتی و اخراج بازیکن حریف کار برای ما راحت تر شد .مایک بازیکن بیشتر داشتیم و برنامه مان این بود که مالکیت توپ را در دست گرفته و خلق موقعیت کنیم و دراین راه موفق هم بودیم.»

او درادامه درمورد اعلام یک ضربه پنالتی به نفع بارسا درپی خطای دمیچلیس برروی مسی هم گفت:«در زمین چمن کاملا مشخص بود که خطای پنالتی است. حالا نمی دانم که واقعا پنالتی بود یا نه. خیلی واضح بود. دمیچلیس مانع از حرکت مسی شد و او آخرین مدافع تیمش در آن صحنه بود.»

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین