کد خبر: 33387936
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 فروردين 1395
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی : باید اقتصاد مقاومتی از حالت شعار به اقدام و عمل در بیاید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مرجع عالیقدر شیعیان گفتند : متاسفانه در حال حاضر اقتصاد مقاومتی در رسانه ها تنها به عنوان یک شعار درآمده و امیدواریم اقتصاد مقاومتی مانند موضوعات دیگر در جامعه فراموش نشود.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی امروز در دیدار با مهدی صادقی استاندار قم ضمن تبریک ایام ولادت حضرت زهرا (س)و گرامیداشت روز 12 فروردین با بیان اینکه رهبر انقلاب سال جدید را با نام" اقتصادی مقاومتی اقدام و عمل" نامگذاری کردند اظهارداشتند: حقیقتا اقتصاد مقاومتی با شعار درست نمی شود و این عرصه نیازمند به اقدام و عمل جدی است.

معظم له ادامه دادند: متاسفانه در حال حاضر اقتصاد مقاومتی در رسانه ها تنها به عنوان یک شعار درآمده و امیدواریم اقتصاد مقاومتی مانند موضوعات دیگر در جامعه فراموش نشود. ایشان افزودند: اگر اقتصاد مقاومتی ایجاد شود قطعا اشتغال رونق پیدا خواهد کرد، کارخانه ها حمایت خواهند شد و مشکلات معیشتی مردم نیز از بین خواهد رفت.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با بیان اینکه جامعه اسلامی نباید اقتصادش محتاج کشورهای دیگر باشد اظهار داشتند: خداوند در انسان ویژگی هایی قرار داده که اگر انسان این امتیازات را شناسایی و آن را شکوفا نکند، قطعا به سعادت نخواهد رسید؛ بنابراین اگر انسان در شکوفایی استعدادهای خود گام بردارد هیچ وقت به هلاکت نخواهد رسید.

معظم له به جمله اوباما که گفته بود که ملت ایران یا باید سازش کند یا تسلیم شود اشاره کردند و گفتند: این جمله دقیقا شبیه همان جمله یزد در مقابل امام حسین(ع) است.ملت ایران با اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور قطعا به غرب نشان خواهد داد که "هیهات من الذله" و هیچ وقت حاضر نیست تن به ذلت بدهد و حقیقتا اجرای اقتصاد مقاومتی باعث نجات کشور خواهد شد.

مرجع عالیقدر تاکید کردند : مسئولین باید به فکر معیشت، اشتغال جوانان و حمایت از کارخانه های تولیدی در کشور باشند، منابع زیادی در کشور وجود دارد، پول های زیادی در بانک ها قرار دارند همه اینها باید صرف تولید، اشتغال و صنعت کشاورزی شود تا کشور بتواند شعار سال را به اقدام و عمل تبدیل کند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین