کد خبر: 34074472
تاریخ انتشار: یکشنبه 15 فروردين 1395
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » برگزرای مسابقه کتابخوانی طریق وصال با موضوع نماز
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

معاونت فرهنگی تبلیغی ؛ ضمن تاکید بر گسترش فرهنگ کتابخوانی طلاب ، طرح ` طریق وصال` ، با محوریت موضوع نماز را در قالب فراخوان مسابقه کتابخوانی اجرا می نماید.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

مدیران، معاونان، اساتید، مشاوران، مبلغان؛ دانش آموختگان و طلاب معزز حوزه های علمیه خواهرانسلام علیکم

 با احترام ، همانگونه که مستحضرید، قرآن کریم نماز را به عنوان يكي از عوامل و اهرم هاي مهم و عميق تربيتي معرفي مي كند و انسان ها را به فراگيري درس هاي سازنده نماز ، فرا خوانده است . اهتمام به ترویج و تعمیق  فرهنگ نماز ، از عوامل زمینه ساز مهم فرهنگی بوده و نقش مؤثری در دست یابی به کرامت انسان در راستای مسیر تکامل و عبودیت دارد.

به جرأت می توان گفت بخش عظیمی از مشکلات فرهنگی کشور، فاصله گرفتن از نماز و کم توجهی به جایگاه سازنده این فریضه بزرگ الهی است و انتظار می رود جامعه طلاب خواهر به مثابه فرهنگ سازان جامعه اسلامی  و  به عنوان متولیان مستقیم احیا و بسط  ارزش های  دینی اهتمام ویژه ای به این مقوله داشته باشند.

معاونت فرهنگی تبلیغی ؛ ضمن تأکید بر گسترش فرهنگ کتابخوانی طلاب ، در صدد تأسیس مرجعیت فرهنگ سازی دینی در بین طلاب و اساتید خواهر است و با اولوبت بندی و مسأله شناسی برخاسته از تعامل با مراکز مختلف ، در طرح " طریق وصال" ، موضوع نماز را در قالب فراخوان مسابقه کتابخوانی به شرح پیوست  اجرا می نماید.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین