کد خبر: 34775603
تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 فروردين 1395
خانه » حواشی » رسالت » تاثیر موسیقی مبتذل و پژمردگی گل ها
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

صبح که ما آمدیم گل ها و گیاهان واقعاً شاداب و با طراوت بودند اما متاسفانه ساعتی بعد تعدادی آمدند و صدای موسیقی های مبتذل بلند شد و تا مدت زمانی هم ادامه داشت و وقتی با صبح مقایسه کردم به وضوح تغییر وضعیت گل ها و گیاهان قابل مشاهده و معلوم بود که چقدر پژمرده شده اند.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

یک برنامه قرآنی داشتیم،صحنه ای عجیب از پژمردگی گل ها را مشاهده کردم، در حالی که صبح همان روز خیلی طراوات خوبی داشت.

حجت ‌الاسلام علوی مهر با بیان خاطره ‌ای نوروزی نقل می کنند:

من یکسال در نوروز مصاحبه‌ هایی با رادیو معارف داشتم و ۱۳ روز نوروز، آیتمی با صحبت‌ های من درباره طبیعت و قرآن و بحث تحول نوروز و ... پخش می ‌شد. روزی در باغ بزرگی برای ضبط برنامه حضور داشتیم و اوایل صبح تا ظهر مشغول بودیم و من در آن جا به شعور طبیعت واقف شدم.
صبح که ما آمدیم گل‌ ها و گیاهان واقعاً شاداب و با طراوت بودند اما متأسفانه ساعتی بعد تعدادی آمدند و صدای موسیقی ‌های مبتذل بلند شد و تا مدت زمانی هم ادامه داشت و وقتی با صبح مقایسه کردم به وضوح تغییر وضعیت گل ‌ها و گیاهان قابل مشاهده و معلوم بود که چقدر پژمرده شده ‌اند.

برخی متأسفانه به خود اجازه می ‌دهند تا طبیعت را با کارهای نامناسب و ناشایست آزرده کنند؛ درحالی ‌که باید بدانیم طبیعت هم به این کارها واکنش نشان داده و قدرت خدا را بروز می ‌دهد و پژمردگی احساس آن از رنجش است.

منبع: بلاغ

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین