کد خبر: 35411356
تاریخ انتشار: شنبه 21 فروردين 1395
خانه » حواشی » رسالت » اهتمام به رویکردهای تخصصی تبلیغ در برنامه های امسال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام و المسلمین روستا آزاد؛:

حجت الاسلام و المسلمین سعید روستاآزاد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سال گذشته، به بیان اهداف و برنامه های معاونت در سال جاری پرداخت.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

حجت الاسلام و المسلمین سعید روستا آزاد، معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن تبریک سال جدید به بیان گزارشی از عملکرد معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم پرداخت.

وی در این باره گفت: سال گذشته با حمایت و پشتیبانی هیئت امنای دفتر تبلیغات اسلامی، بخش معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی جهش خوبی در حوزه های مختلف داشت؛ چه در حوزه اعزام مبلغ که شاهد رشد بیش از ۴۰ درصد اعزام مبلغان در ماه های رمضان و محرم بودیم، همچنین در حوزه حمایت و تشکیل گروه های تبلیغی اهتمام ویژه ای از سوی دفتر تبلیغات اسلامی صورت گرفت.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در ادامه افزود: در حوزه تبلیغ نوین و در بخش های مجازی، رسانه ای و هنری مکتوب اقدامات جدی صورت گرفت و همچنین در بخش تامین منابع شاهد افزایش فعالیت ها و انتشار آثار بودیم.

حجت الاسلام روستا آزاد با اشاره به فعالیت های مرکز آموزش های کاربردی در سال گذشته خاطرنشان کرد: دفتر تبلیغات اسلامی با مستقر کردن حدود ۶۰ روحانی مستقر در استان سیستان و بلوچستان در سال ۱۳۹۴ اقدم مهمی در این منطقه انجام داد که در حال حاضر قریب به ۸۰ روحانی مستقر در این استان به فعالیت های تبلیغی مشغول می باشند.

وی با اشاره به اهداف و برنامه های معاونت در سال جاری اظهار داشت: در بحث اعزام آموزش های مبلغان امسال به صورت تخصصی با اهتمام بیشتر ادامه داده می شود.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از رویکرد مختلف فرهنگی قطب های دفتر تبلیغات اسلامی در سال جدید خبر داد و گفت: در سال جاری قطب های مختلف فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی، برنامه های تخصصی تری را با رویکرد تبلیغی و ترویجی خواهند داشت.

وی ادامه برگزاری نشست های تخصصی را که مورد استقبال مبلغان قرار گرفته بود را از جمله برنامه های همایشی امسال اعلام کرد و افزود: این نشست ها با هدف توانمند سازی مبلغان در راستای ادامه جلسات انتقال تجارب تبلیغی و کارگاه های آموزشی هر هفته برای مبلغان برگزار خواهد شد.

منبع: بلاغ

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین