کد خبر: 35672289
تاریخ انتشار: یکشنبه 22 فروردين 1395
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » دیدار جمعی از محبان و شیفتگان اهل بیت(ع) از شرق کشور با آیت الله العظمی نوری همدانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جمعی از محبان و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) از استانهای سیستان و بلوچستان ، کرمان و هرمزگان ، امروز با حضور در بیت مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی با معظم له دیدار کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی در این دیدار با تأکید بر برادری شیعیان با اهل سنت، اظهارداشتند: اختلاف خواسته دشمن است و به همین خاطر داعش و بوکوحرام را درست کرده است تا ما را به خودمان مشغول کند،باید با برادران اهل تسنن برادر باشید، با آنها معاشرت کنید و به مساجد آن ها بروید.

ایشان با بیان این که امام صادق(ع) فرمود نعمت های خدا فراوان است ولی مهمترین نعمت ، حب به ولایت علی بن ابی طالب است.افزودند: دوستی با اهل بیت(ع) و عمل به دستورات آنها سرمایه عظیمی است که خدا به شما محبین عنایت کرده است. اگر انسان اهل بیت را دوست داشته باشد و به دستورات آنها عمل کند ، قطعا اهل نجات خواهد بود. معظم له موضوع وحدت جامعه اسلامی را از مسائل مهم اشاره کردند و بر حفظ و تقویت آن تاکید کرده و افزودند: وحدت مسئله است که پیامبر(ص) تاکید فراوانی بر آن کرده اند.هر گونه اختلافی موجب از بین رفتن قوای اسلام و تضعیف مسلمانان می شود.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی گفتند: دشمن با به وجود آوردن داعش و گروه های تروریستی می خواهند اسرائیل در امان بماند تا راحتر بتواند کارهای خود را انجام دهد. مرجع عالیقدر در بخش دیگری از بیاناتشان خاطرنشان کردند : پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، سلاطین خودباخته و خوشگذرانی بر این سرزمین حکومت می کردند و به جای رسیدگی به اوضاع مملکت، برای خود حرمسراهایی درست کرده بودند و مردم در فقر و استبداد به سر می بردند اما فردی مدبر و مدیر مانند امام خمینی(ره) با توکل به خدا و پشتیبانی مردم توانست استبداد و استعمار را درهم بشکند و پیام انقلاب را از مرزهای ایران فراتر برده و مردم بیدار دنیا نفوذ دهد و امروز شاهدیم که در کشورهایی چون تونس، مصر، لیبی و بحرین مردم بیدار شده و جنبشهای آزادیخواهانه به راه انداخته اند.

معظم له ادامه دادند : یکی از مختصات انقلاب این است که مردم علاقه مند به ولی فقیه و نظام هستند و این نظام زمینه ساز امام عصر است که ظهور آن افق روشنی برای انسان به وجود می آورد. حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی تصریح کردند : در کشور های دیگر و ادیان دیگر مردم دل خوشی از رهبر و مسئولان خود ندارند؛ اما در کشور اسلامی ما اگر رهبری اشاره کند هزاران نفر آماده جانفشانی می شوند.

ایشان تاکید کردند : امروز حضرت آیت الله خامنه ای رهبر همه ما است و ما به او علاقه مندیم و با همین عشق و علاقه می توانیم این نظام را حفظ کرده و آن را زمینه ساز حکومت امام زمان(عج) بدانیم.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی  مدظله العالی با اشاره به این که دشمن همیشه در کمین است، گفتند: آمریکا و صهیونیست ها هیچگاه از تلاش های خود فروگذار نمی کنند. مظلومان جهان چشم به این نظام دوخته اند و هرچند صف بندی های دنیا زیاد است؛ ولی مسلمانان هم روز به روز با هم متحدتر شده و دشمن هم منفور تر می شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین