کد خبر: 37083288
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 فروردين 1395
خانه » حواشی » رسالت » آزمون پایان دوره تربیت مبلغ فضای مجازی برگزار می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام غفوری طلب خبر داد:

آزمون نهایی پایان دوره آموزشی تربیت مبلغ معارف اسلامی با گرایش تبلیغ در فضای مجازی، هفته ی آینده، از سوی اداره آموزش های کاربردی تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 

به گزارش خبرنگار رسالات، حجت‌‌الاسلام محمد مهدی غفوری‌طلب، رئیس اداره آموزش‌‌های کاربردی تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: آشنایی با شبکه‌‌های اجتماعی، احکام فقهی و حقوقی فضای مجازی، آسیب‌‌شناسی فضای مجازی، روش‌‌های جریان‌سازی در فضای مجازی و مهارت‌های ارتباط مؤثر در شبکه‌‌های اجتماعی از جمله سرفصل‌‌های این دوره‌ی آموزشی بود که در مدت 20 جلسه آموزشی با حضور اساتید متخصص و با شرکت فعال مبلغان، تدریس شد.

وی افزود ابراهیم کفشدار طوسی، حسین شراهی، ناصر نعمتی و جواد جاویدنیا، قاضی ویژه جرائم سایبری در دادستانی مشهد را از جمله مدرسین این دوره‌‌ی آموزشی ذکر نمود.

این مسئول آموزشی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در مورد زمان و مکان برگزاری آزمون بیان داشت: تاریخ و مکان دقیق برگزاری آزمون بزودی اعلام می شود.

غفوری‌‌طلب در پایان یادآور شد: طلاب علاقمند به شرکت در برنامه های آموزشی علمی و مهارتی تبلیغی، جهت  دریافت اطلاعات در مورد  کمیت و کیفیت عناوین و جدول زمانبندی برگزاری دوره‌‌های آموزشی می‌‌توانند به اداره آموزش‌‌های کاربردی تبلیغ به آدرس چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه‌‌ی سوم مراجعه و یا با شماره تلفن 32233350  داخلی 8678 یا 8529 و یا با شماره مستقیم 32251262 تماس حاصل نمایند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین