کد خبر: 37083289
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 فروردين 1395
خانه » حواشی » رسالت » آزمون جذب و گزینش مبلغان برادر برگزار گردید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

آزمون جذب و گزینش مبلغان برادر صبح جمعه 27 فروردین ماه سال جاری در مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی نمایندگی خراسان رضوی، از سوی اداره امور مبلغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 

به گزارش خبرنگار رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدمهدی قائمی هاشمی، رئیس اداره امور مبلغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه به خبرنگار ما گفت: اداره امور مبلغان برادر در راستای توسعه و گسترش کمی شبکه‌ی تبلیغی شرق کشور، نیمه‌ ی دوم بهمن‌ماه 94، اقدام به برنامه ریزی و اعلام فراخوان جذب و گزینش مبلغ ویژه طلاب جوان برادر نموده است.

وی تصریح کرد: روند ثبت‌نام این فراخوان تا روز 15 فروردین سال جاری ادامه پیدا کرد و در مجموع تعداد 188 نفر از طلاب حوزه علمیه خراسان در مدت مشخص شده در این فراخوان ثبت نام و مدارک ارسالی آن‌ها مورد بررسی جهت احراز شرایط شرکت در آزمون قرار گرفت. از این تعداد 110 نفر صبح جمعه 27 فروردین‌ماه سال جاری در آزمون کتبی، شرکت نمودند.

قائمی هاشمی در مورد زمان اعلام نتایج آزمون کتبی و ادامه‌ی فرآیند جذب و گزینش اظهار داشت: نتایج آزمون کتبی پایان هفته جاری، از طریق پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی و تبلیغی رسالات و سامانه سمتا اعلام خواهد شد و از نفراتی که موفق به اخذ حد نصاب نمره قبولی شده باشند، برای شرکت در مصاحبه علمی - مهارتی و آزمون عملی منبر دعوت به عمل خواهد آمد.

وی در ادامه با اشاره به شبکه‌ی تبلیغی 3000 نفری دفتر تبلیغات اسلامی و فرآیند اعزام مبلغان در مناسبت‌های گوناگون، بر ارتقای سطح علمی و مهارتی مبلغان و بر ضرورت تبلیغ دانش بنیان تاکید کرد.

رئیس اداره امور مبلغان برادر عنوان داشت: مبلغانی که موفق به اتمام همه مراحل جذب و گزینش شوند، می‌بایست در یک دوره‌ی آموزش پودمانی تبلیغی در موضوعات و سرفصل‌های مهم و کاربردی علمی و مهارتی تبلیغی و شیوه پاسخگویی به سوالات و شبهات دینی شرکت کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین قائمی هاشمی در پایان گفت: اعزام به مناطق مورد نیاز و متقاضی مبلّغ، ارائه‌‌ی بسته‌های آموزشی و حمایتی و ارائه تسهیلات حمایتی، از جمله مزایا و امتیازات عضویت در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی می‌باشد.

 
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین