کد خبر: 37323590
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 فروردين 1395
خانه » حواشی » رسالت » ادامه برگزاری دوره آموزشی تبلیغ تخصصی مشاوره خانواده و آسیب های اجتماعی در هفته جاری
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام غفوری طلب خبر داد:

دوره آموزشی مشاوره خانواده و آسیب های اجتماعی ویژه مبلغان تبلیغ تخصصی، چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه با موضوع بهداشت روانی و با حضور حجت الاسلام سید ابوالفضل موسوی، کارشناس خانواده، در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی و تبلیغی رسالات، حجت‌‌الاسلام محمد مهدی غفوری طلب، رئیس اداره آموزش‌‌های کاربردی تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت: دوره آموزشی تربیت مبلغ معارف اسلامی با گرایش تخصصی مشاوره خانواده و آسیب‌‌های اجتماعی، عصر چهارشنبه هفته جاری و از ساعت 14 الی 19 با موضوع بهداشت روانی با تأکید بر ارتقای مهارت‌‌های زندگی برگزار می‌شود.

غفوری‌‌طلب در مورد اساتید و سرفصل‌های این دوره‌ی آموزشی گفت: آشنایی با علم روان‌شناسی خانواده و روش‌های اصلاح و تربیت دینی، از جمله سرفصل‌هایی است که با حضور سید مهدی طباطبائی و دکتر عبدالعظیم حسنی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه، در سال گذشته در قالب 12 جلسه آموزشی، با حضور فعال مبلغان، تدریس شده است.

رئیس اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان داشت: این دوره‌ی آموزشی با حضور 50 نفر از طلاب حوزه‌‌ی علمیه‌‌ی خراسان آغاز شده است و در صورت موفقیت این افراد در آزمون نهایی، گواهی پایان‌دوره به آنان اعطا می‌گردد.

غفوری‌‌طلب در پایان یادآور شد: طلاب علاقمند به شرکت در برنامه های آموزشی علمی و مهارتی تبلیغی، جهت  دریافت اطلاعات در مورد  کمیت و کیفیت عناوین و جدول زمانبندی برگزاری دوره‌‌های آموزشی می‌‌توانند به اداره آموزش‌‌های کاربردی تبلیغ به آدرس چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه‌‌ی سوم مراجعه و یا با شماره تلفن 32233350  داخلی 8678 یا 8529 و یا با شماره مستقیم 32251262 تماس حاصل نمایند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین