کد خبر: 37591916
تاریخ انتشار: سه شنبه 31 فروردين 1395
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » انتقاد مرجع عالیقدراز بی توجهی دولت به موضوع حجاب و عفاف/ بیکاری و گرانی دو مشکل اصلی مردم است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی از بی توجهی دولت به موضوع مهم حجاب و عفاف انتقاد کردند و گفتند: دولت باید با ابلاغ مصوبه ای به دستگاه های مربوطه در جهت اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف تلاش بیشتری از خود نشان دهد.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له در دیدار با رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان این که بیکاری و گرانی دو مشکل اساسی مردم است، افزودند: ما می‌دانیم که این مشکلات ارتباط چندانی به شهرداری ندارد .ولی انتظار داریم تا تمام مسؤولان با یکدیگر برای رفع این مشکلات اساسی مردم تلاش کنند.

مرجع عالیقدر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که پنج سال است که موضوع عفاف و حجاب در جامعه مطرح ولی مسوولان به آن بی توجه بوده‌اند اظهارداشتند: متأسفانه دولت نسبت به این موضوع مهم غافل بوده است و انتظار داریم که ابتدا در وزارتخانه‌ها و بعد دستگاه‌های دولتی و حتی بیمارستان‌ها نسبت به رعایت حجاب و عفاف ابلاغی از سوی دولت انجام شود. ایشان ضمن تأکید بر این نکته که دیرکرد بانک‌ها حرام است و نوعی ربا محسوب می‌شود، گفتند : مردم بارها نامه نوشته‌اند که شما می‌گویید ولی بانک‌ها بی توجه هستند و باز نسبت به دریافت دیرکرد اقدام می‌کنند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی خاطرنشان کردند: ما از بانک‌ها می‌خواهیم که امکانات خود را در راه صنعت، کشاورزی و اقتصاد مقاومتی به کار گیرند. ولی آن‌ها هر روز بر دریافت دیرکرد که حرام است اصرار می‌ورزند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین