کد خبر: 38702175
تاریخ انتشار: دوشنبه 06 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » رسالت » اعلام نتایج آزمون کتبی جذب و گزینش
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

نتایج آزمون کتبی جذب و گزینش مبلغان برادر برای پیوستن به شبکه ی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اعلام شد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش خبرنگار رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی قائمی هاشمی، رئیس اداره امور مبلغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت: 59 نفر شرکت‌کنندگان رتبه‌ی یک، 30 نفر از شرکت‌کنندگان رتبه‌ی دو و 12 نفر از شرکت‌کنندگان رتبه‌ی سه امتیاز مجاز برای شرکت در مراحل بعدی جذب و گزینش را کسب نموده‌اند.

وی افزود: متن وصیتنامه امام خمینی(ره)، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، کتاب آموزش فقه استاد فلاح‌زاده، علوم حدیث، فلسفه اسلامی، تفسیر کاشف و تلخیص الهیات، برخی از منابع این آزمون بودند.

قائمی هاشمی ادامه داد: افراد پذیرفته شده در آزمون کتبی، هفته‌ی آینده برای شرکت در آزمون منبر که با حضور اساتید برجسته و مبلغان مطرح دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می‌گردد حاضر خواهند شد.

رئیس اداره امور مبلغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی قرائت نماز، قرآن و ادعیه، تجزیه و ترکیب، اطلاعات قرآنی و تفسیری و حدیثی، مباحث اعتقادی با رویکرد پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی و ولایت فقیه، احکام مبتلا به، اطلاعات تاریخی، اطلاعات عمومی روز و اطلاعات ادبی و اخلاقی را به عنوان برخی از مباحث عمومی مورد طرح در آزمون شفاهی عنوان کرد.

وی در پایان اظهار کرد: کتاب‌های سیره‌ی پیشوایان، تفسیر نمونه، آموزش فقه، قانون اساسی، المحاضرات، فروغ ابدیت، نگاهی گذرا به نظریه‌ی ولایت فقیه، حیات فکری و سیاسی امامان شیعه، تحریر الوسیله و ولایت فقیه، برخی از منابع آزمون شفاهی است که البته حجم مورد سؤال از این کتب با توجه به رتبه‌ی مبلغان متفاوت خواهد بود.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین