کد خبر: 38902797
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » رسالت » آزمون کتبی جذب و گزینش خواهران مبلغ
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به همت اداره امور مبلغان خواهر برگزار می شود:

آزمون علمی جذب و گزینش طلاب خواهر برای جذب در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، پنجشنبه نهم اردیبهشت ماه 1395 در مشهد و چهار شهرستان دیگر خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حلیمه شیخ‌علیشاهی، رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت: آزمون علمی جذب و گزینش خواهران مبلّغ در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی صبح پنج‌شنبه نهم اردیبهشت‌ماه در مشهد و شهرستان‌های سبزوار، تربت جام، جوین و قوچان برگزار می‌شود.

وی افزود: 170 نفر از خواهران طلبه حوزه‌های علمیه خراسان رضوی که در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند در این روز مورد آزمون قرار خواهند گرفت.

شیخ‌علیشاهی در مورد هدف از برگزاری این طرح گفت: این آزمون با هدف ارزیابی توانمندی علمی خواهران داوطلب تشکیل پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی، برگزار می‌گردد.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: شرکت‌‌‌کنندگان در این آزمون خواهران طلبه‌ی واجد حداقل تحصیلات سطح دو حوزه علمیه و علاقمند به فعالیت در عرصه‌‌های گوناگون تبلیغ می‌‌باشند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در مورد مراحل بعدی جذب و گزینش در شبکه‌ی تبلیغی شرق کشور اظهار داشت: آزمون کتبی اولین مرحله گزینش خواهران مبلغ محسوب می‌‌شود و پذیرفته‌ شدگان در این آزمون، باید برای پیوستن به شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات، مصاحبه حضوری و آزمون عملی سخنرانی را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طلابی که در این طرح امتیازات لازم را کسب کنند، پس از گذراندن دوره‌‌های آموزشی و مطالعاتی به مناطق مورد نیاز اعزام خواهند شد.

شایان ذکر است کلیه مراحل ثبت‌‌نام و دریافت منابع آزمون از طریق سامانه سمتا انجام گرفته و داوطلبان می‌‌توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز از روز دوشنبه 6/2/95 تا چهارشنبه 8/2/95 به این سامانه مراجعه نمایند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین