کد خبر: 39096105
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی : پیشرفت اسلام دشمنان را به تبلیغ علیه آن ترغیب کرده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی گفتند: مکتب اهل بیت (ع) در حال پیشرفت است و این مسئله سبب عصبانیت بیشتر دشمنان شده که در نتیجه آن به تبلیغ علیه تشیع و پیروان اهل بیت (ع) پرداخته اند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له صبح امروز در درس خارج فقه که در مدرسه اعظم برگزار شد اظهارداشتند: ابوذر در مسئله امر به معروف و نهی از منکر دارای درجات بالایی است.

مرجع عالیقدر ادامه دادند: همواره ائمه و دین ما به فریادگران اهمیت زیادی می دادند .ابوذر نمونه ای از این فریادگران بود که مورد تایید اهل بیت (ع) بوده است. ایشان با اشاره به اینکه یکی از بزرگترین خیانتهایی که آل سعود انجام داده از بین بردن آثار اسلامی به ویژه آثار مربوط به اهل بیت (ع) است خاطر نشان کردند: مکتب اهل بیت (ع) در حال پیشرفت است و این مسئله سبب عصبانیت بیشتر دشمنان شده که در نتیجه آن به تبلیغ علیه تشیع و پیروان اهل بیت (ع) پرداخته اند.

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی با بیان اینکه دشمن بداند با بدو بیراه گفتن نمی توانند نور اسلام را خاموش کنند گفتند: در طول تاریخ برنامه ها و تبلیغات زیادی برای اینکار داشته اند، اما انقلاب اسلامی معروف بزرگی است که باید در مسیر حفظ دین از آن حمایت کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین