کد خبر: 39269774
تاریخ انتشار: پنجشنبه 09 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » رسالت » منبع شناسی کتب شیعه امامیه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

دوره آموزشی تربیت مدرس نقد وهابیت، امروز و فردا با بررسی موضوع منبع شناسی کتب امامی شیعه در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی پیگیری می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسالات، رئیس اداره آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین حسین‌زاده شانه‌چی، استاد حوزه و دانشگاه در رشته‌ی علوم و معارف حدیث و مسئول پژوهش بنیاد امامت قم مدرّس این سرفصل آموزشی خواهد بود.

حجت‌الاسلام محمد مهدی غفوری طلب، افزود: این دوره با همکاری اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ و مرکز آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی قم در حال برگزاری است و جلسات آن دو هفته یکبار در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌گردد.

وی تصریح کرد: 36 نفر از طلاب حوزه‌ی علمیه مشهد در این دوره‌ی آموزشی حضور دارند و در صورت کسب امتیاز لازم در پایان دوره به عنوان مدرس این حوزه معرفی خواهند شد.

خاطر نشان می شود این دوره آموزشی با عنوان تربیت مدرس نقد وهابیت از آذرماه سال گذشته به همت اداره آموزش‌های کابردی تبلیغ اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی آغاز و همچنان ادامه دارد.

گفتنی است طلاب عزیز برای دریافت اطلاعات کامل‌‌‌ دوره‌‌های آموزشی اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ می‌توانند به اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ به آدرس؛ چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه سوم مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 332233350 داخلی 8678 تماس حاصل نمایند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین