کد خبر: 40133836
تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395
خانه » سایت های خبری » من یمنی ام » دولت مستعفی و فراری یمن عدن را ترک نمی کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از من یمنی ام:

دولت مستعفی و فراری یمن در پایان نشست دیشب در عدن که به ریاست خالد بحاح برگزار شد در بیانیه ای حملات دیروز به هتل محل اقامت این دولت و دو پایگاه نظامیان ائتلاف عربی به رهبری عربستان در عدن را تلاش نافرجام و بی فایده توصیف کرد .
خالد بحاح معاون عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن و نخست وزیر دولت ادعایی مخالفان انقلاب مردمی یمن گفت :« با این حملات ما شهر عدن را ترک نخواهیم کرد و با حضور در این شهر به فعالیت خود ادامه می دهیم ».
باوجود اینکه ابتدا اعلام شد حملات دیروز به هتل القصر در غرب عدن کار گروه انصار الله است ، اما دولت مستعفی و فراری در پایان نشست دیشب اعلام کرد این حملات با خودروهای بمب گذار شده و با مسئولیت گروه تکفیری داعش صورت گرفته است .
به گزارش خبرگزاری فرانسه از عدن ، دولت مستعفی و ادعایی مخالفان انقلاب مردمی یمن تاکید کرد تحقیقات اولیه درباره حملات و انفجارهای دیروز نشان می دهد که عناصر تکفیری داعش ابتدا با دو خودروی بمب گذاری شده به هتل القصر ( مقر اقامت دولت فراری) حمله کردند و در ادامه دو خودروی بمب گذاری شده دیگر را نزدیک دو پایگاه نظامی نظامیان عربی مستقر در عدن منفجر کردند .
خالد بحاح از انفجارهای دیروز جان سالم بدر برد اما دست کم 15 نفر از جمله چهار نظامی عربی کشته شدند .
دولت مستعفی و فراری در بیانیه دیشب خود ادعا کرد گروه انصار الله و متحدان این گروه را مسئول اصلی تحرکات افراطی ، حملات تروریستی و خشونت های ویرانگر در کشور هستند.
این دولت افزود :« ما مصمم هستیم تا در این شرایط حساس و فوق العاده به نقش ملی و تاریخی خود در عدن ادامه دهیم تا به اهداف خود برای آزادی همه کشور از کنترل گروه انصار الله برسیم».

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین