کد خبر: 40133849
تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395
خانه » سایت های خبری » من یمنی ام » ازسرگیری اختلافات شدید بین رئیس جمهوری فراری یمن و معاونش
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از من یمنی ام:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا، منابع آگاه یمنی افشا کردند که پس از گلوله باران مواضع نظامی گروه‌های شبه نظامی وابسته به «منصور هادی»، رئیس جمهوری فراری یمن در استان عدن در جنوب این کشور اختلافات شدیدی بین هادی و «خالد بحاح» معاونش درگرفته است.

این منابع آگاه در این خصوص توضیح دادند: عربستان پس از بروز این اختلافات شدید تصمیم گرفت، نشست فوق العاده‌ای صبح روز سه‌شنبه برگزار کند که در آن علاوه بر فرماندهان نیروهای نظامی امارات و بحرین، هادی و بحاح نیز حضور داشته باشند.

یکی از رهبران کنگره ملی: ماه عسل بحاح و هادی به پایان رسید

در همین راستا «یاسر الیمانی» یکی از رهبران حزب کنگره ملی به رهبری «علی عبد الله صالح»، رئیس جمهوری سابق یمن در واکنش به حملات موشکی نیروهای یمنی علیه مقری که بحاح و کابینه‌اش و همچنین افسران اماراتی حضور داشتند، خطاب به آنها گفت: «ماه عسل پایان یافته است».

الیمانی با اشاره به اینکه هدف مورد نظر نیروهای یمنی با موفقیت محقق شد، از نظامیان متجاوز خواست که کشته‌های خود را برداشته و عدن را ترک کنند.

وی در ادامه افزود: ما به آنچه وعده کرده بودیم، عمل کردیم و متجاوزان بدانند که کشته‌های آنها تا این لحظه از 60 نظامی فراتر رفته است.

این منبع آگاه یمنی افشا کرد که در میان کشته‌های حمله موشکی به مقر بحاح چند افسر عربستانی و اماراتی نیز مشاهده می‌شود و متجاوزان باید در انتظار غافلگیری‌های بعدی در آینده نزدیک باشند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین