کد خبر: 40134616
تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » آغاز سال تحصیلی جدید درمرکز تربیت مدرس صدیقه کبری سلام الله علیها
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:
مراسم افتتاحیه هفتمین دوره آموزشی سطح 3 مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری صبح شنبه با حضور ،معاون آموزش مرکز مدریت حوزه های علمیه خواهران طلاب و اساتید در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسینی در سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از پذیرش طلاب جدید خطاب به ایشان گفت : بدانید خداوند متعال شما را مورد لطف قرار داده است که تربیت شاگردان مکتب امام صادق (ع) را قرار است به شما بسپارند. کار شما تربیت طلبه است هم کار ارزشمندی است و هم خیلی سخت است. از ابتدا کمر همت را ببندید و کوشش کنید تا شرایط خوبی برای کسب علم و معنویت و شرح صدر فراهم آورید تا بتوانید مهارت لازم برای تدریس و خدمت در حوزه های علمیه را پیدا کنید.
همچنین در مراسم افتتاحییه هفتمین دوره تربیت مدرس، مدیر تربیت مدرس صدیق کبری سرکار خانم طالبی  نیز در جمع اساتیدو طلاب ضمن خیر مقدم و آرزوی توفیق تحصیل و تهذیب و رسیدن به مقامات عالیه برای همه؛ خطاب به طلاب جدیدالورود به مساله مدیریت زمان در امر تحصیل و کسب معنویت و تهذیب نفس اشاره نمود و گفت: چیزی که می تواند ما را در رسیدن به اهداف عالیه یاری کند همین مساله مدیریت زمان و مدیریت ذهن است که  باید با تعمیق ، تحقیق و کیفیت بخشی به معلومات خود در این فرصت کم، بیشترین بهره وری را داشته باشیم.
ایشان در ادامه سیاست های کلی فرهنگی آموزشی و پژوهشی این مرکز را برای طلاب بیان نمودنند
خانم طالبی مدیر تربیت مدرس صدیقه کبری سلا م الله علیها نیز با بیان این که امسال 35  نفر برای ترم جدید در سه گرایش مطالعات اسلامی زنان ، کلام اسلامی و اخلاق  پذیرفته شده اند گفت: دوره آموزشی این طلاب نیز مانند دوره های گذشته ، شامل دو سال تحصیل دروس تخصصی به صورت حضوری در این مرکز و ما بقی  واحدهای عمومی به صورت غیر حضوری رادر شهرهای خود خواهند گذراند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین