کد خبر: 40138513
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » مسابقه وصال گروه اول چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹:۵۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

معاونت فرهنگی تبلیغی از برگزاری مسابقه کتابخوانی طریق وصال خبر داد و گفت :

ترویج فرهنگ کتابخوانی بین طلاب از اولویت­های برنامه­ریزی فرهنگی است و انس دائمی با آثار فاخر در عرصه­های مختلف، بستر رشد ارتقای دانش و بینش خواهران طلبه را فراهم می­کند.

حجت الاسلام و المسلمین اسکندری در ادامه بیان داشت یکی از بایسته­های خواهران طلبه ارتباط دائمی با دستاوردهای علمی و فرهنگی صاحب نظران در موضوعات مختلف است.

ایشان سپس به موضوع نماز به عنوان یکی از محورهای مهم تربیتی اشاره کرد و بیان داشت اهتمام به ترویج و تعمیق فرهنگ نماز، از عوامل زمینه ساز مهم فرهنگی بوده و نقش بسزایی در دست یابی به کرامت انسان دارد.

بر این اساس طبق توافق صورت گرفته با ستاد اقامه نماز کشور، دو کتاب «پرتوی از اسرار نماز» و «شیوه های دعوت به نماز» جهت مسابقه انتخاب شده است.

مدیر کل اداره فرهنگی تربیتی بیان داشت: انتظار می­رود جامعه طلاب خواهر به عنوان فرهنگ سازان اجتماع اسلامی، اهتمام ویژه­ای به احیاء گسترش فرهنگ نماز داشته باشند. و سیاست معاونت فرهنگی این است که با کارشناسی­های صورت گرفته، آثار و کتب مهم و تأثیرگذار متعددی را در موضوعات مختلف و در قالب مسابقات کتابخوانی معرفی نماید تا طلاب بتوانند از بین برنامه­های متنوع فرهنگی، متناسب با انگیزه و برنامه خود انتخاب نمایند.

 در این مرحله، ثبت نام مسابقه طریق وصال از تاریخ 28/12/94 شروع گردیده و تا تاریخ 22/1/95 ادامه دارد و اساتید و طلاب محترم در همه­ی مقاطع تحصیلی می­توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

 این مسابقه در دو مرحله اجرا می­گردد که مرحله اول 31/1/1395 بوده و زمان برگزاری مرحله دوم متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

                          

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین