کد خبر: 40138531
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » به همت موسسه زبان و فرهنگ شناسی صورت می گیرد؛ تربیت مبلغ به شش زبان زنده دنیا/ اعزام مبلغ به بیش از 60 کشور جهان دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۹:۵۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

حجت الاسلام حمیدرضا شجاعی‌فرد، مسؤول بخش ارتباطات و بین الملل مؤسسه زبان و فرهنگ شناسی ظهر امروز در میان خبرنگاران با بیان این که  این مؤسسه رسالت تربیت مبلغ برای فضای برون مرزی را برعهده دارد، اظهار داشت: آموزش‌های این مؤسسه بر اساس نیازهای شناسایی شده اتفاق می افتد و این مؤسسه در سه سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا پذیرش دارد و به سه زبان فارسی و انگلیسی و عربی دوره‌های اموزشی برگزار می کند.

 

وی با بیان این که این مؤسسه در شش زبان به تربیت مبلغ می‌پردازد، گفت: تلاش این مؤسسه این است که بتواند از بین طلاب ایرانی و غیرایرانی مبلغان آشنا با فضای تبلیغ بین المللی را تربیت کند.

 

حجت الاسلام شجاعی‌فرد با اشاره به فعالیت‌های این مؤسسه، خاطرنشان کرد: این مؤسسه به بیش از شصت کشور مبلغ و استاد اعزام می‌کند که تربیت یافته جامعة المصطفی و یا حوزه علمیه قم هستند و به تبلیغ اسلام در این کشورها می‌پردازند.

 

در ادامه حجت الاسلام طباطبایی، معاون فرهنگی تربیتی مؤسسه زبان و فرهنگ شناسی به بخشی از فعالیت‌های این معاونت پرداخت و افزود: یکی از کارهای معاونت فرهنگی تربیتی تشکل‌های طلاب است و خوراک فرهنگی و تربیتی برای طلاب فراهم می‌کند.

 

وی با بیان این که بخش مهارت‌های کاربردی از دیگر فعالیت‌های معاونت فرهنگی است، گفت: دوره هایی از قبیل عکاسی، فیلم برداری، و آموزش مبلغ از جمله دوره هایی است که طلاب بنا به علاقه خود در این دوره ها شرکت می‌کنند و می‌توانند در تبلیغ خود از این مهارت‌ها استفاده کنند.

 

حجت الاسلام طباطبایی افزود: بخش دیگر فعالیت‌های معاونت فرهنگی تربیتی مدیریت تشکل‌های طلاب است؛ به این صورت است که طلاب در جمع‌های حدود 50 نفره تشکل‌هایی را تشکیل می‌دهند و کارهای مختلف انجام می‌دهند و شبکه های اجتماعی و مجازی ایجاد می‌کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین