کد خبر: 40138533
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » برگزاری مرحله نهایی مسابقه کتابخوانی شهید مطهری سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۱:۱۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

 

 

مدیر کل امور تربیتی حوزه های علمیه خواهران از برگزاری مرحله نهایی مسابقه کتابخوانی آثار استاد مطهری (ره) خبر داد.

مدیر کل امور تربیتی گفت: با توجه به افزایش تعداد راه یافتگان به مرحله نهایی ،جهت سهولت شرکت کنندگان ، این مرحله از مسابقه به صورت آنلاین برگزار می گردد. دستورالعمل برگزاری مسابقه با توضیحات کامل در خصوص انجام آزمون به مدارس علمیه خواهران سراسر کشور ارسال گردیده و بر روی سامانه فرهنگی تبلیغی نیز بار گذاری شده است .

همچنین لازم به ذکر است :

سرکار خانم ظفری مسئول اداره مسابقات در توضیح بیشتر خبر گفت : معاونان محترم فرهنگی از تاریخ 94/11/25 الی 94/12/3 امکان ثبت نام طلاب راه یافته به این مرحله از مسابقه را در لینک ثبت نام ( که برای آنها پیام گردیده است) دارند. وی یادآور شد که تاریخ برگزاری مسابقه از روز چهارشنبه 94/12/5 الی روز دوشنبه 94/12/10می باشد. و جهت سهولت در امر بر گزاری مسابقه ،تمهیداتی اندیشیده شده است که طلاب شرکت کننده در فاصله زمانی 94/12/2الی 94/12/4 قبل از شروع زمان اصلی آزمون «94/12/5» با شرکت چندین باره در یک آزمون تستی ، آمادگی لازم برای مسابقه را کسب نمایند.

 

جهت ورود به صفحه ویژه مسابقه لطفا کلیک فرمایید

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین