کد خبر: 40649460
تاریخ انتشار: شنبه 18 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه » برگزاری مراسم گرامیداشت روز معلم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به مناسبت روز معلم

مراسم بزرگداشت علامه شهید استاد مطهری و و گرامیداشت مقام معلم در نمازخانه مدرسه علمیه سفیران هدایت قم با حضور حجت الاسلام و المسلمین نبوی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه:

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه علمیه مراسم بزرگداشت علامه شهید استاد مطهری و و گرامیداشت مقام معلم در نمازخانه مدرسه علمیه سفیران هدایت قم با حضور حجت الاسلام و المسلمین نبوی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی برگزار شد.

در این برنامه حجت الاسلام والمسلمین نبوی با اشاره به آیه 105 سوره توبه : (وَقُلِ اعْمَلُواْ فَسَيَرَى اللّهُ عَمَلَكُمْ وَرَسُولُهُ وَالْمُؤْمِنُونَ ...) یادآوری کردند: هرکاری می خواهید انجام بدهید، اما در نظر داشته باشید که خدا و رسولش اعمال شما را می‌بینند. همچنین مؤمنان نیز کارهایتان را مشاهده می‌کنند. بر اساس روایات، حضرت امام زمان (عج) نیز اعمال ما را می‌بینند و چنانچه این مسأله در ذهن ما باشد، بسیار بهتر و جدی تر کارهایمان را انجام خواهیم داد. آنهایی که علاقه شان به امام زمان (عج) قوی است، ناراحتی ایشان را درک می کنند و ناراحتی حضرت به آنها منتقل می‌شود.

ایشان ضمن تاکید بر اهمیت گرامیداشت مقام معلم و رعایت احترام و حقوق معلم خاطرنشان کردند. هنوز هم پس از سالها به دیدار اساتیدم می روم و از اینکه این عزیزان از من راضی باشند، بسیار خوشحال می‌شوم.

در پایان برنامه به نفرات برتر مدرسه سفیران هدایت در رشته‌های مختلف هدایایی توسط معاون محترم تبلیغ اهداء شد.

 

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین