کد خبر: 40681268
تاریخ انتشار: شنبه 18 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » رسالت » اعلام آمادگی دفتر تبلیغات اسلامی برای انجام ماموریت های مختلف
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام والمسلمین مسعودی مطرح کرد:

رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در دیدار آیت الله علم الهدی، برای پذیرش ماموریت های موردی صفی، ارتقاء فرهنگ دینی ارزشی، مبارزه با آسیب های اجتماعی، مقابله با تهدیدات دینی و مذهبی و کلان اقدامات و پروژه های استانی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی مسعودی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در دیدار با آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد بر نقش فعال دفتر تبلیغات اسلامی خرسان رضوی در عرصه مغز‌افزار و نرم‌افزارهای دین و فرهنگ تأکید کرد.

وی با اشاره به مأموریت‌ ها و اهداف دفتر تبلیغات اسلامی و تأثیر آن بر دین و فرهنگ جامعه عنوان کرد: تأمین خلأهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه،  تربیت مدرس، محقق، مبلّغ و تأمین منابع انسانی مورد نیاز در عرصه‌ مدیریت، دانش و اجرا، تأمین منابع و محصولات مورد نیاز حوزه و روحانیت از جمله آثار مکتوب، آثار الکترونیکی، ایده‌ها و افکار، بخشی از اهداف و مأموریت ‌های دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی می‌باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مسعودی ادامه داد: از دیگر اهداف این نهاد کمک به جریان روزآمد اندیشه در حوزه‌ها، تولید علم، نظریه‌ پردازی، اندیشه ‌ورزی و روشنفکری سالم، حضور فعّال در عرصه پاسخگویی به شبهات و پرسش ‌های نوآمد و روزآمد بویژه در ارتباط با نسل جوان و حضور کارآمد در عرصه ارتباط میان حوزه و دانشگاه است.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود مباحث حوزه تمدن و الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت، تعمیق باور دینی و مبارزه با انحرافات دینی مذهبی،  نظام خانواده و سبک زندگی قرآنی و علوم انسانی اسلامی را به عنوان چهار قطب اصلی فعالیت های ویژه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برشمرد.

وی در پایان سخنان خود برای حضور دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در عرصه فعالیت ‌های معطوف به اتاق فکر و هسته برنامه‌ریزی دینی و فرهنگی استان، فعالیت ‌های ستادی تجمیعی معطوف به سازمان ‌ها و نهادهای هم‌سو و هم ‌افزاء هم‌چون حوزه، دانشگاه، آستان ‌قدس رضوی، شهرداری و استانداری، پذیرش مأموریت‌های موردی صفی و ارتقاء فرهنگ دینی ارزشی، مبارزه با آسیب ‌های اجتماعی، مقابله با تهدیدات دینی و مذهبی و کلان و پروژه ‌های استانی اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است در این دیدار مدیران کل آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی و منابع انسانی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین