کد خبر: 41144568
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 ارديبهشت 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » نامه دانشجویان بورسیه به روحانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مجمع دانشجویان و دانش آموختگان بورسیه در نامه ای به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، با اشاره به برخی نکات درباره آموزش زبان انگلیسی، تاکید کردند: گمان بر این است که مجموعه ای از مشاوران کج اندیش و بدسلیقه اطلاعات و مشاوره های اشتباهی را به مقامات ارشد دولتی منتقل می کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

مجمع دانشجویان و دانش‌آموختگان بورسیه در نامه‌ای به حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور، با اشاره به برخی نکات درباره آموزش زبان انگلیسی، تاکید کردند: گمان بر این است که مجموعه‌ای از مشاوران کج‌اندیش و بدسلیقه اطلاعات و مشاوره‌های اشتباهی را به مقامات ارشد دولتی منتقل می‌کنند.

در بخشی از این نامه آمده است: لزوم یادگیری زبان‌های مختلف دنیا اصلی بدیهی برای تبادل علمی و معرفت آموزی و بهره جستن از تجارب بشری است و هیچ کس نمی‌تواند این ضرورت را نادیده انگارد. از بیانات شما این‌گونه بر می‌آید که حضرتعالی دغدغه پیشرفت علمی ایران اسلامی را در نظر دارید، اما جای این سوال باقی است که چرا دولت محترم حتمیات و ضروریات پیشرفت علمی و تکنولوژیک را وانهاده و تنها به عاملی اثبات نشده یعنی زبان انگلیسی تمسک می‌جوید؟

در این نامه با اشاره به حوزه عملکرد دولت در حوزه آموزش عالی، تولید علم و پژوهش تاکید شده است: گمان بر این است که مجموعه‌ای از مشاوران کج‌اندیش و بدسلیقه، تعمدا اطلاعات و مشاوره‌های اشتباهی را به مقامات ارشد دولتی منتقل می‌کنند؛ مشاوره‌های غلط منجر به سوگیری تاسف‌بار حضرتعالی در ماجرای سیاسی و غیراخلاقی بورسیه‌ها و دفاع از عملکرد فاجعه بار مدیران و وزرای علوم گردید. انتظ

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین