کد خبر: 41359006
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه » جلسه شورای تبلیغ استان هرمزگان برگزار شد.
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در پی سفر معاون تبلیغ حوزه های علمیه به هرمزگان

جلسه شورای تبلیغ استان هرمزگان با حضور حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه:

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه‌های علمیه، در این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ، مدیر حوزه علمیه استان هرمزگان، رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان، مسئول ستاد اقامه نماز و جمعی از علما برگزار شد، مدیر محترم حوزه علمیه استان به همکاری خوب مسئولین شهر برای اعزام روحانیون به هجرت، مدارس امین و روحانی مستقر اشاره کردند.

در ادامه رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه تا کنون به لطف الهی، بالغ بر 130 خانه عالم در سطح استان ساخته شده است با اشاره به اینکه 2216 روستا در کل استان وجود دارد گفت: این ظرفیت‌هایی است که می‌توان به صورت مقطعی در آنها روحانی، مستقر نمود.

در ادامه رییس ستاد اقامه نماز استان گفتند: یک روحانی در روستا برابر با یک مدرسه بازخورد دارد. وی خواستار اعزام بیشتر مبلغان جهت راه‌انذازی برنامه هیأت‌های مذهبی شدند.

در پایان معاون تبلیغ حوزه های علمیه فرمودند: علیرغم مشکلاتی  که وجود دارد برای این استان مجوز به کارگیری 20مبلغ جدید و اضافه شدن دو برابری مبلغان مدارس امین را دادند وی با بیان اینکه راه برون رفت از مشکلات تبلیغی، جذب و به کارگیری طلاب و اساتید در طرح بینات است خواستار توجه جدی به این طرح شدند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین