کد خبر: 41548748
تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 ارديبهشت 1395
خانه » حواشی » رسالت » برگزاری سلسله جلسات نقد عالمانه منبر در مدارس علمیه مشهد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام والمسلمین قائمی هاشمی خبر داد:

رئیس اداره امور مبلغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: جلسات نقد عالمانه منبر از این پس در مدارس علمیه ای که ظرفیت و زمینه لازم را دارند برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی قائمی هاشمی، رئیس اداره‌ امور مبلّغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت: برنامه نقد عالمانه منبر که تا پیش از این در نمازخانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌شد، از این پس در مدارس علمیه‌ای که زمینه و ظرفیت مکانی لازم برای برگزاری جلسات را داشته باشند برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از این تصمیم آشنایی طلاب با برنامه نقد عالمانه منبر و استفاده ایشان از این برنامه در جهت بهبود کیفیت سخنرانی و ارتقاء ارائه مسائل دینی به مردم می‌باشد.

قائمی هاشمی ادامه داد: با توجه به هماهنگی‌های بعمل آمده یکصد و نود و سومین جلسه از سری کارگاه‌های تبلیغی نقد عالمانه‌ی منبر، فردا با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین فرحزاد در مدرسه آیت‌الله خوئی برگزار می‌شود.

وی در مورد موضوع جلسه بیان داشت: این جلسه با موضوع «فرهنگ عبودیت» و با رویکرد «اولویت های تبلیغ در ماه رمضان» برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قائمی هاشمی، بهره‌مندی از محصولات علمی و آموزشی تبلیغی، ارتقاء سطح کیفی دانش و مهارت‌های تبلیغی، اعطای گواهینامه علمی مهارتی آموزشی، آشنایی با اساتید برجسته عرصه تبلیغی، تسریع در فرآیند ارتقاء رتبه تبلیغی و اولویت در اعزام را به عنوان برخی از مزایای شرکت در این جلسات معرفی کرد.

رئیس اداره‌ امور مبلّغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در پایان تصریح کرد: حضور مبلغان اعزام عمومی دفتر تبلیغات حائز رتبه‌های 1، 2، 3، 4 و بشیران در کارگاه‌های نقد عالمانه منبر الزامی است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین