کد خبر: 44555814
تاریخ انتشار: چهارشنبه 05 خرداد 1395
خانه » حواشی » رسالت » حضور حجت الاسلام والمسلمین طباطبائی در کارگاه نقد عالمانه منبر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره امور مبلغان برادر خبر داد:

یکصد و نود و پنجمین کارگاه نقد عالمانه منبر، صبح فردا با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل طباطبائی اشکذری، نماینده ولی فقیه در کشور سوریه برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی قائمی هاشمی، رئیس اداره‌ امور مبلّغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت: این کارگاه با سخنرانی حجت‌الاسلام سید هادی حسینی در مورد موضوع «حیات طیبه» و با رویکرد «آخرین وضعیت جبهه مقاومت در سوریه» برگزار می‌شود.

وی سالن 7 فاز قدیم مدرسه آیت‌الله خویی را مکان برگزاری این کارگاه عملی معرفی کرد و افزود: برنامه نقد عالمانه منبر که تا پیش از این در نمازخانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می‌شد، از این پس در مدارس علمیه‌ای که زمینه و ظرفیت مکانی لازم برای برگزاری جلسات را داشته باشند برگزار می‌شود.

رئیس اداره‌ امور مبلّغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان کرد: هدف از این تصمیم آشنایی طلاب با برنامه نقد عالمانه منبر و استفاده ایشان از این برنامه در جهت بهبود کیفیت سخنرانی و ارتقاء ارائه مسائل دینی به مردم می‌باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قائمی هاشمی، بهره‌مندی از محصولات علمی و آموزشی تبلیغی، ارتقاء سطح کیفی دانش و مهارت‌های تبلیغی، اعطای گواهینامه علمی مهارتی آموزشی، آشنایی با اساتید برجسته عرصه تبلیغی، تسریع در فرآیند ارتقاء رتبه تبلیغی و اولویت در اعزام را به عنوان برخی از مزایای شرکت در این جلسات معرفی کرد.

وی در پایان تصریح کرد: حضور مبلغان اعزام عمومی دفتر تبلیغات حائز رتبه‌های 1، 2، 3، 4 و بشیران در کارگاه‌های نقد عالمانه منبر الزامی است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین