کد خبر: 45256822
تاریخ انتشار: شنبه 08 خرداد 1395
خانه » حواشی » رسالت » نتایج آزمون های پنجمین دوره طرح بینش مطهر اعلام شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پس از برگزاری 18 مرحله آزمون:

نتایج 18 مرحله آزمون طرح بینش مطهر، ویژه طلاب خواهر استان های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی اعلام شد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حلیمه شیخ‌علیشاهی، رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت: حدود 150 نفر از شهر مشهد و 100 نفر از شهرستان‌های استان‌های خراسان در این طرح شرکت کرده‌اند.

وی با اشاره به این‌که طرح بینش مطهر در 2 مرحله برگزار می‌شود، عنوان کرد: در مرحله اول شرکت‌کنندگان در 10 عنوان از مباحث کتب شهید مطهری شامل آزادی انسان، آزادی بندگی، تبلیغ، سیره نبوی، سیره امیرالمؤمنین علیه‌السلام، نفاق، نهضت حسینی، سیره معصومین علیهم‌السلام، امر به معروف و مهدویت و در مرحله دوم در 8 عنوان شامل عدالت، تربیت و رشد، عقل و علم، مبانی حقوق، قوانین حقوق 1 و 2، اخلاق جنسی و حجاب مورد سنجش قرار می‌گیرند.

علیشاهی افزود: افرادی که در هریک از مراحل آزمون نمره قبولی را کسب نکرده یا موفق به حضور در آزمون نشده‌اند، می‌توانند در آزمون جامعی که روز یک‌شنبه 16 خردادماه برگزار می‌شود، شرکت کنند.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در مورد شرایط شرکت در آزمون جامع توضیح داد: طلاب در این آزمون می‌توانند حداکثر در 3 عنوان از مباحث مرحله اول و دو عنوان از مباحث مرحله دوم شرکت کنند.

وی با تأکید بر حفظ نمرات افرادی که تمامی مراحل آزمون را با موفقیت پشت سر نگذاشته‌اند، تصریح کرد: در صورتی که فردی از کسب نمره قبولی در آزمون‌های در نظر گرفته شده در هر یک از مراحل را باز بماند، می‌تواند با شرکت در دوره جدید طرح بینش مطهر و کسب نمره‌های دروس باقیمانده، دوره خود را به پایان برساند.

شیخ‌علیشاهی در پایان تأکید کرد: این آزمون‌ها به منزله فعال بودن پرونده آموزشی مبلغین است و پس از گذراندن دوره آموزشی بینش مطهر و سایر دوره‌های تبلیغی، جهت اعزام این افراد اقدام می‌شود.

برای مشاهده نتایج آزمون‌های مرحله اول و دوم مشهد و شهرستان‌ها روی لینک‌های مربوطه کلیک کنید:

 
 
 
 
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین