کد خبر: 45642441
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 خرداد 1395
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » تمدن غرب در حل مشکلات اجتماعی تهی دست است سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹:۲۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

به گزارش پایگاه خبری _ اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، وی با بیان این‌که غرب خیال می‌کند با پیشرفت علم می‌تواند مسائل خانوادگی و اجتماعی را حل کند، عنوان کرد: این‌ها ادعای امنیت و عدالت نیز دارند، ولی تمام این‌ها سراب است. سمبل تمدن غرب سازمان ملل است و سمبل سازمان ملل نیز شورای امنیت است که در این شورا تنها پنج قدرت جهان دارای سلاح‌های کشتار جمعی حق وتو دارند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که از نظر تمدن غرب هر فردی قدرت بیشتری داشته باشد، عدالت بیشتری دارد، گفت: از نظر غربی‌ها منافع کشوری مانند آمریکا، خاکستر شدن دو شهر ژاپن را مباح می‌کند. جوانان ما باید بدانند که غربی‌ها چنین تمدنی دارند و در حقیقت تهی دست بوده، چیزی برای گفتن ندارند.
وی ادامه داد: سرمایه معنوی ملت ایران، قرآن، اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و حجت باطنی است، به همین دلیل حرفی برای گفتن دارند. قرآن و عترت را باید با هم داشت. اگر فردی قرآن را داشته باشد، ولی ائمه اطهار(علیهم‌السلام) را نداشته باشد، داعش می‌شود.
آیت‌الله حائری شیرازی نتیجه کار داعش را اسلام هراسی بیان کرد و یادآور شد: عفونت اخلاقی داعش دنیا را متعفن کرده است. این‌ها چون اهل‌بیت(علیهم‌السلام) را ندارند، متعفن‌ترین افراد دنیا هستند. در حالی که حزب‌الله چون قرآن و ائمه اطهار(علیهم‌السلام) را دارد کشوری مانند اسرائیل غاصب که چندین کشور را شکست داده را شکست می‌دهد.
وی اضافه کرد: کفار، مشرکان و کسانی که اهل‌بیت(علیهم‌السلام) را ندارد، تهی دست هستند. تمدن غرب رژیم بعث و صدام را ساخت. ولی فرهنگ ائمه اطهار(علیهم‌السلام) میان ملت ایران و عراق دوستی را به وجود آورد.
عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: غرب در حل مشکلات اجتماعی تهی دست است، ولی اسلام ناب محمدی(ص) حرف برای گفتن دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین