کد خبر: 45715327
تاریخ انتشار: دوشنبه 10 خرداد 1395
خانه » حواشی » رسالت » رهتوشه ماه مبارک رمضان، ویژه خواهران مبلغ منتشر شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

رهتوشه راهیان نور، ویژه خواهران مبلّغ حاوی 10 مقاله در موضوعات خانواده و بانوان و به دو صورت pdf و اندروید منتشر شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان، رهتوشه راهیان نور، ویژه خواهران مبلّغ، در 184 صفحه و حاوی متون علمی و آموزشی گوناگون جهت استفاده مبلغان خواهر در فضاهای تبلیغی، از سوی گروه تأمین منابع معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم منتشر شده است.

بر اساس این گزارش مجموعه مذکور شامل 10 مقاله تحت عناوینی چون ویژگی‌های زنان موفق در قرآن، اخلاق خانواده، نقش مادران در تربیت بزرگان دین، نظارت مادر بر رفتار دختران، نقش زنان شاغل در خانواده، زنان و مُدگرایی، رواج غیبت در بین بانوان، آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی، عوامل فروپاشی خانواده از دیدگاه قرآن و احکام کاربردی محرم و نامحرم می‌باشد.

در یکی از مقالات این مجموعه، ایمان و هدفداری، عفاف و پاکدامنی، رازداری، تسلیم و اطاعت، راستگویی و صداقت، عبادت و نیایش و تأثیرناپذیری از محیط آلوده به عنوان ویژگی‌های زنان موفق در قرآن توضیح داده شده است. هم‌چنین در مقاله‌ای دیگر از این مجموعه آمده است: «گاهی در محیط‌های کاری، زنانی با چهره‌های آرایش شده و غیرمتعارف هستند که موجب می‌شوند تعدادی از مردان نیز نگاه‌های خود را کنترل نکرده و آسیب‌های اجتماعی شروع شود. طلاق عاطفی که هم‌اکنون بر بسیاری از خانواده‌ها سایه انداخته، حاصل رواج بدحجابی و حضور چنین زنانی در محیط‌های کاری و اجتماعی است. در این شرایط مردان از همسر خود انتظار دارند که مشابه این افراد باشند.»

برای دانلود این مجموعه روی لینک زیر کلیک کنید.

نسخه pdf رهتوشه راهیان نور – ویژه خواهران مبلّغ

نسخه اندروید رهتوشه راهیان نور – ویژه خواهران مبلّغ

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین