کد خبر: 45907344
تاریخ انتشار: سه شنبه 11 خرداد 1395
خانه » حواشی » رسالت » «شیوه های امر به معروف و نهی از منکر» در کارگاه نقد عالمانه منبر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره امور مبلغان برادر خبر داد:

یکصد و نود و ششمین کارگاه نقد عالمانه منبر، پنج شنبه 13 خردادماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین مومنی، در سالن 7 فاز قدیم مدرسه آیت الله خوئی برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی قائمی هاشمی، رئیس اداره‌ امور مبلّغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت: این کارگاه با سخنرانی حجت‌الاسلام حسن منهاج ‌الهدی در بیان موضوع «شیوه‌های امر به معروف و نهی از منکر» و با رویکرد «روش بیان مسائل اخلاقی» برگزار می‌شود.

وی سالن 7 فاز قدیم مدرسه آیت‌الله خویی را مکان برگزاری این کارگاه عملی معرفی کرد و افزود: در برگزاری کارگاه‌های نقد عالمانه منبر، پذیرای مدارس علمیه‌ای که زمینه و ظرفیت مکانی لازم برای برگزاری جلسات را داشته باشند خواهیم بود.

رئیس اداره‌ امور مبلّغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی عنوان کرد: هدف از این تصمیم آشنایی طلاب با برنامه نقد عالمانه منبر و استفاده ایشان از این برنامه در جهت بهبود کیفیت سخنرانی و ارتقاء ارائه مسائل دینی به مردم می‌باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قائمی هاشمی، بهره‌مندی از محصولات علمی و آموزشی تبلیغی، ارتقاء سطح کیفی دانش و مهارت‌های تبلیغی، اعطای گواهینامه علمی مهارتی آموزشی، آشنایی با اساتید برجسته عرصه تبلیغی، تسریع در فرآیند ارتقاء رتبه تبلیغی و اولویت در اعزام را به عنوان برخی از مزایای شرکت در این جلسات معرفی کرد.

وی در پایان تصریح کرد: حضور مبلغان اعزام عمومی دفتر تبلیغات حائز رتبه‌های 1، 2، 3، 4 و بشیران در کارگاه‌های نقد عالمانه منبر الزامی است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین