کد خبر: 46570136
تاریخ انتشار: جمعه 14 خرداد 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ورزشی » آب آوردن اندام ها به چه دلیل است؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ورزشی:
,[categoriy]

آب آوردن اندام ها به چه دلیل است؟

آب آوردن اندام ها به چه دلیل است؟ -آکاآب آوردن اندام ها به چه دلیل است؟ -آکا

آکاایران: آب آوردن اندام ها به چه دلیل است؟

آکاایران: آب آوردگی اندام ها به دلایل مختلفی از جمله بارداری، کمبود آب در بدن، عدم تحرک کافی، کمبود پروتئین مصرفی، مصرف بعضی داروها، مصرف نمک بیش از اندازه و یا تغییرات هورمونی در زمان عادات ماهانه بوجود می آید.

 

به گزارش آکاایران: ۷۰ درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است، و جمع شدن آب در سلول ها می تواند در تمام اندام های بدن اتفاق بیافتد. وقتی آب در سلول های بدنتان جمع می شود، سایزتان افزایش می یابد و در این حالت فقط در تعداد کمی از لباس هایتان احساس راحتی می کنید. اگر دچار آب آوردگی اندام ها شده اید، روزانه حدود ۲ لیتر آب بنوشید و به دکترتان مراجعه کنید تا اگر آب آوردگی اندام ها علتی جدی داشته باشد، مشخص شود.

 

معضل شلوارهای جین

کدام زنی هست که آرزوی پوشیدن بهترین شلوار جین های چسبان و اسکینی اش را نداشته باشد؟ حتی در ایده آل ترین شرایط هم، این کار کمی ترسناک بنظر می رسد. آب آوردگی اندام ها بیشتر در ران، داخل ران ها و شکم رخ می دهد. اگرچه ممکن است بعضی از زنان آن را در دست ها و پاهایشان نیز تجربه کنند. جین هایی که قبلا کاملا اندازه تان بود، حالا بدن شما را تکه تکه نشان می دهند! البته اگر بتوانید زیپ هایشان را بالا بکشید و دکمه هایشان را ببندید! راه هایی برای عاشقان جین وجود دارد که با وجود این ورم ها، همچنان بتوانند خودشان را در شلوار جین جای دهند.

 

جگینگ ها

جگینگ ها (Jegging) که ترکیبی از دو کلمه ی جین و لگینگ است، شلوارهای بسیار تنگ و چسبانی هستند که مثل شلوارهای جین دارای درزهای دوخته شده، زیپ، گل میخ و جیب هستند. البته تصور نکنید جگینگ ها مثل شلوار جین های عادی و سنتی، ضخیم و پوشیده اند. در هنگام پوشیدن این شلوار ها با بلوزهای کوتاه، باید مطمئن شوید لباس های زیرتان مشخص نیستند! اگر متوجه چیزی شدید که نمی خواهید بقیه آنرا ببینند، یک لباس بلند و یا تونیک بپوشید.

 

شلوار جین های کشی

زن ها همیشه برای پیروی از مد، خودشان را وادار به تحمل رنج و مشقت هایی می کنند! اما همیشه امیدی وجود دارد. در دهه های اخیر بسیاری از تولید کنندگان بزرگ و مهم شلوار جین، نخ های کشی را به دوخت جین هایشان اضافه کرده اند که به شلوار جین ها اجازه می دهند به جای محصور کردن بدن، خود را با شکل بدن تطبیق دهند.

 

این شلوارها برخلاف جگینگ ها (که اگر مراقب نباشید ممکن است بیش از حد نازک باشند) واقعا شلوار جین هستند. فقط کمی بیشتر بخشنده اند! و وقتی شما دچار ورم اندام ها شده اید کمی بیشتر کش می آیند.

 

 

 

آموزش بدنسازی و پرورش اندام -

آب آوردن اندام ها به چه دلیل است؟

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین