کد خبر: 46840620
تاریخ انتشار: شنبه 15 خرداد 1395
خانه » سایت های خبری » فاطر 24 » شلاق کارگران آق دره بهانه روشنفکران برای حمله به قوه قضایه و احکام اسلامی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فاطر 24:

778071

کارفرمایی که اخراج میکند و کارگرانی که بعد از اغتشاش شلاق نصیب شان می شود , داستانی است که این روز ها همه در رابطه با آن صحبت میکنند ,  غربی ها  از ان  برایمان  پرونده حقوق بشر باز میکنند  و روشنفکران بدنبال انتقاد از حکم صادره و اجرا شده می باشند.

در این بین رئیس اداره کل کار  استان آذربایجان غربی برکنار می شود بعد تکذیب میشود تا داستان  همچنان  ادامه داشته باشد.

شبکه های اجتماعی و هزاران کانال مطرح در کشور به ان میپردازند و هر یک از زاویه  به دنبال جذاب کردن و مظلوم نمایی و جذب ممبر هستند .

خبر شلاق کارگران  آن هم در سال های پر فشار اقتصادی باعث گشت تا   افکار عمومی را به سمتی سوق داده شود تا قوه قضائیه و حکم صادره بیشتر در مظان اتهام افکار عمومی قرار گیرد .

کشمکش ها همچنان ادامه دارد و نماینده , فرماندار , وزارت خانه ها , وزیر  , مجلس و مردم همه به دنبال شفافیت قضیه هستن. گویی حقی  خورده و ناحقی برده است.

اما آنچه بیشتر مورد توجه قرار گیرد حمله غیر مستقیم بعضی ها به احکام قضایی به خصوص از نوع اسلامی می باشد .   افرادی که سالها  اعدام و یا حکم سنگسار  انسان های گناه کار را مورد انتقاد قرار داده بودند اینک به شلاق و تازیانه هجوم میبرند و این عمل در احکام اسلامی رو مورد مذمت واهی خویش قرار می دهند .

مردم و مسئولین باید بدانند قبل از هر مصاحبه و جنجال رسانه ای و فعالیت در شبکه های اجتماعی که این روز ها بیشتر توسط رسانه های وابسته به دولت انجام میگیرد عواقب کار را سنجیده و بعد از روشن شدن موضوع توسط مسئولین امر ,  اقدام به  انتشار مطالب کنند.

حمله به قوه قضاییه در مورد احکام صادر شده در صلاحیت هیچ کس نبوده و تنها بازرسان  عالی رتبه قوه قضاییه قادر به بررسی احکام صادر شده  می باشند.

در نهایت باید توجه کرد که در احکام اسلامی در رابطه با کار و کارگر و پرداخت دستمزد آن اشارات فراوانی شده و در این جنجال رسانه ای توسط دولت که خود را دایه دار کارگران معرفی میکند نباید فقط به این کارگران بپردازد و  وضعیت تمامی کارگران معادن کشور مورد غفلت قرار گرید .  

کارگران معدن آق دره تکاب نباید به عنوان ابزاری برای تبلیغات جناحی استفاده گردد. 


انتهای پیام/ سامان صداقت

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین