کد خبر: 46965907
تاریخ انتشار: یکشنبه 16 خرداد 1395
خانه » سایت های خبری » زمان » راه درست انقلاب بی خط خامنه ای ممکن نیست/ ایجاد قدرت اطلاعاتی در دستور کار نظام/ نفوذ مهلک ترین شکل خصومت دشمنان با انقلاب
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: قدرت یک پدیده چند بعدی است و مقایسه قدرت با قدرت نظامی و قدرت نظامی با قدرت تجهیزات یک خطای فاحش است، در این بین قدرت درونی مقدم بر ابزار تولید قدرت است. شمخانی با اشاره به اندیشه های دفاعی رهبری انقلاب گفت: اگر این انقلاب بی نام خمینی هیچ کجای جهان شناخته شده نیست، راه درست انقلاب هم بی خط خامنه ای ممکن نیست.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش زمان، دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز در همایش ملی روش‌های تحلیل اطلاعات که در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، گفت: امنیت بالای ایران در مقایسه با منطقه و حتی غرب نتیجه زحمت دوستان اطلاعاتی ماست.

 

وی با اشاره به عملیات والفجر 8 در دفاع مقدس افزود: در این عملیات غواصی نیروهای ایرانی بسیار زیاد بود و این به دلیل پایه‌گذاری اطلاعات بود؛ ما در طول جنگ در مقابله با منافقین نیز تکامل اطلاعاتی داشتیم و اگر آن پیشرفت‌ها تداوم پیدا می‌کرد که البته تداوم هم به خصوص در عرصه مقابله با تکفیری ها پیدا کرد، قطعا امروز در وضعیت دیگری قرار داشتیم.

 

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: قدرت یک پدیده چند بعدی است و مقایسه قدرت با قدرت نظامی و قدرت نظامی با قدرت تجهیزات یک خطای فاحش است، در این بین قدرت درونی مقدم بر ابزار تولید قدرت است.

 

شمخانی با اشاره به اندیشه‌های دفاعی رهبری انقلاب گفت: اگر این انقلاب بی‌ نام خمینی هیچ کجای جهان شناخته شده نیست، راه درست‌ انقلاب هم بی‌ خط خامنه‌ای ممکن نیست.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین