کد خبر: 47174581
تاریخ انتشار: دوشنبه 17 خرداد 1395
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ورزشی:
,[categoriy]

مکمل های طبیعی

مکمل های طبیعی -آکامکمل های طبیعی -آکا

آکاایران: مکمل های طبیعی

آکاایران: مکمل های طبیعی در راستای اهداف فیتنس شما

اگر عضلات شما به کمی سفت سازی نیاز دارد، احتمالا به دنبال مکمل مورد نظر خود هستید. در اینجا چند گیاه طبیعی به شما معرفی می کنیم که به افزایش چربی سوزی و بالا رفتن متابولیسم کمک می کند.

عصاره قهوه سبز 

به گزارش آکاایران: یک تحقیق گسترده در مورد چربی سوزی برای پشتیبانی از مزایای این گیاه صورت گرفت. این تحقیق نشان داد اشخاصی که از این ماده استفاده می کنند تقریبا ۱۱ پوند در ۶۰ روز کم میکنند. همچنین این تحقیق نمایان کرده عصاره دانه سبز قهوه حاوی ترکیبی به نام کلروژنیک اسید می باشد که سوخت و ساز چربی را در کبد افزایش می دهد.

پودر سفید کافئین

کافئین مزیت های بسیاری برای زنان سخت کوش در ورزش دارد خانم هایی که بر کاهش چربی بدن کنترل کامل دارند. این ماده بدن را تشویق می کند چربی ذخیره شده را آزاد کند که می تواند در حین تمرین برای انرژی استفاده شود. کافئین همچنین به افزایش متابولیسم کمک می کند و موجب می شود در کل روز کالری بسوزانید و با وجود بهتر کردن خلق و خوی، اشتها را کم می کند. در باشگاه کافئین به کاهش درد کمک می کند تا بیشتر وزنه بردارید. پودر کافئین برای چربی سوزی موثرتر است و در مقایسه با کافئین موجود در قهوه و چای قدرت بدن را بیشتر بالا می برد.

عصاره ی گل حسن یوسف

این گیاه معروف به فورسکولین مدت طولانی است که در طب سنتی استفاده می شود. این گیاه با قدرت چربی سوزی بالا، مغز شما را تحریک می کند انتقال سلول های عصبی اپی نفرین و نوراپی را افزایش دهد. این مواد شیمیایی مغز را تحریک می کنند چربی ذخیره شده را آزاد کند. به علاوه آزادسازی این هورمون ها نیز به افزایش میزان سوخت و ساز کمک می کند و مقدار کالری های بدن را به طور طبیعی هر روز می سوزاند.

تغذیه ورزشکاران و اصول تغذیه در ورزش -

مکمل های طبیعی

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین