کد خبر: 48307192
تاریخ انتشار: شنبه 22 خرداد 1395
خانه » سایت های خبری » آکا ایران - ورزشی » این تمرینات می تواند چربی های شکم را آب کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از آکا ایران - ورزشی:

,ازبین بردن چربی شکم وپهلو, چربی شکم, از بین بردن چربی شکم,[categoriy]

این تمرینات می تواند چربی های شکم را آب کند

ازبین بردن چربی شکم وپهلو, چربی شکم, از بین بردن چربی شکم, آب کردن چربی شکم, چگونه چربی شکم را بسوزانیم, اب کردن چربی شکم, چربی شکم و پهلو, از بین بردن چربی شکم, روش اب کردن چربی شکم, آب کردن چربی شکم و پهلو, کاهش چربی شکم, راههای آب کردن چربی شکم, رفع چربی شکم

آکاایران: این تمرینات می تواند چربی های شکم را آب کند

آکاایران یک نوع تمرین ورزشی خاص می تواند چربی شکمی را آب کند‎

 

به گزارش آکاایران زمانی که می خواهید وزن خود را کم کنید، همه چربی ها به یک مقدار آب نمی شوند. اگر دوست دارید چربی شکم را از بین ببرید و به دنبال شکم شش تکه هستید، باید بدانید که چربی های این ناحیه به سختی آب می شود. اما نباید نگران شوید. مطالعاتی که اخیرا انجام شده نشان می دهد که یک نوع تمرین ورزشی خاص می تواند چربی شکمی را آب کند. چربی احشایی نه تنها می تواند آموزش بدنسازی و پرورش اندام - مشکل برای سلامتی بدن باشد بلکه برای زیبایی کلی بدن نیز خوب نیست.

 

بنابراین محققان در سال های اخیر به دنبال تمرینات خاصی بودند که بتواند چربی های شکمی را هدف قرار دهد و آن را از بین ببرد. در مطالعه ای که در مجله پزشکی ورزشی و تناسب اندام منتشر شد ، شرکت کنندگان چهار نوع تمرین را در یک هفته انجام دادند. یکی از گروه ها چهار تمرین پایدار قلبی و  استقامتی را انجام دادند در حالیکه گروه دیگر  دو تمرین ورزشی پایدار و دو تمرین اینتروال با شدت بالا (HITT) را انجام دادند. گروهی که تمرین اینتروال با شدت بالا را انجام داده بودند نه تنها وزن کلی بیشتری از دست دادند بلکه دور کمرشان نیز کمتر از گروه دیگر بود.

 

این موضوع نشان می دهد که تمرینات اینتروال با شدت بالا نقش مهمی در آب شدن چربی های شکمی دارد. علاوه بر موارد ذکر شده، گروه HITT ، آمادگی قلبی – تنفسی بهتری داشتند. محققان معتقدند تمرینات ورزشی سخت  و کوتاه می تواند بدن را به کاهش چربی های شکمی سوق دهد.
به عنوان مثال به جای ۱۵ دقیقه دویدن منظم با سرعث ثابت، سعی کنید مسیرهای کوتاهی را با نهایت سرعت بدوید و رکوردهای ۱۰ ، ۲۰ و ۳۰ ثانیه ای ثبت کنید و پس از ۱ دقیقه استراحت مجدداً این چرخه را ادامه دهید.
آموزش بدنسازی و پرورش اندام - مجله سلامت

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین